6 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunda geçiriyor. Bizlere aşinalık, güvenlik ve sakinlik arayacağımız enerjiler veriyor. Ayrıca kendimizi merkeze almaya ve fazla düşünmeyi bırakmaya teşvik ediyor. Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabilir,  sevdiklerimizle kurduğumuz bağları güçlendirmek isteyebiliriz. Nostaljik ve ruhumuzu rahatlatan şeylerle de kendimizi şımartabiliriz sevgili dostlar.

Ay sabah saatlerinde Şiron ile olumsuz bağlantı oluşturduktan hemen sonrasında

Güneş, Uranüs ve Marstan olumlu bakış açıları ile günün ilk yarısını etkiliyor. Bu konbinasyon bizlere işbirliklerine ve uzlaşmaya daha elverişli olacağımız enerjiler veriyor.Kariyerimizi veya uzun vadeli hedeflerimizi planlamayı veya girişimlerde bulunmayı nispeten kolay ve oldukça keyifli hale getirebiliriz.Geçmişle barışmak, emellerimizi netleştirmemize yardımcı olur. Küçük sorunların bizi ele geçirmesine izin vermeyerek, büyük resme bakabiliriz. Yeteneklerimize ve becerilerimize daha fazla güvenirsek, niteliklerimizi ve kaynaklarımızı daha doğal kullanabiliriz.

Sosyalleşmek ve sevdiklerimize destek olmak için değerlendirebilir ayrıca arkadaşlarımızda iyi haberler veya tavsiyeler alabiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Merkür-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Bir kaç gün boyunca kendimizi rahat ve uyumlu hissedeceğiz. Sosyalleşebilir, ilişkilerimizi geliştirebilir, sevgimizi ve şefkatimizi göstermemiz çok kolay olabilir. Daha uzun vadeli deneyimler yaşamamız mümkün. Her hangi bir konudaki anlaşmazlığı çözmek veya ilerlemenin önündeki engelleri yıkmak için değerlendirebileceğimiz harika bir fırsattır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.