5 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay saat 02.05 de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Ay yengeç burcuna geçişi ile başkaların ruh durumuna karşı daha hassas ve koruyucu olacağız. . Hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alabilir oldukça sakin ve esnek yaklaşabiliriz. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Bize en yakın olanlarla uyuşmazlıklar yaşayabiliriz. Bir kaç saat ekstra sabır ve duyarlılık gerektirebilir dolayısıyla gerek iş gerek özel yaşantımızda risk almaktan kaçınmalı, yapıcı iletişimler kurmaya çalışmalıyız.

Günün gezegen hareketi ise Güneş-Uranüs aynı noktada birleşecek olmasıdır.

Öngörülemez, beklenmedik değişim, özgürlük ve isyan zamanını işaret eden bir enerjidir. Kişisel özgürlük ve bağımsızlık için yoğun bir gereksinim ihtiyacı duyabilir, kısıtlayıcı bir durumdan veya çevreden ani kopmalar yaşayabilirsiniz. 

İç huzursuzluğunuzdaki artış, size hızlı eylemler ve kararlar almanızdan dolayı ciddi risk altına sokabilir. Dolayısıyla bu zamanın tahmin edilemezliğinin üstesinden gelmek oldukça zor olabilir.

İş ve çalışma yaşamınızda gereksiz riskler almak, otoriteye karşı isyan etmek, yada isyana destek vermek isteyebilirsiniz. Bu durum işyerinizdeki pozisyonunuza zarar verebileceği gibi üstleriniz ile çatışmalara neden olabilir.

Finansal konulu işler veya yatırımlar beklenmedik ve istikrarsız sonuçlar doğurabilir. Eşiniz, ortağınız yada iş ortağınızla ilişkilerinizi zorlayacak deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sevgili dostlar, birkaç gün boyunca egonuza hâkim olmak, kendi doğrularınızda ısrarcı olamamak, gereksiz ve agresif davranışlardan kaçınarak bu stresli enerjiyi kanalize edebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.