28 Nisan 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Güne coşkulu, kendimize güvenli ve yenilikçi olabileceğimiz enerjiler veriyor. İş ve özel yaşantımızla ilgili ilişkilerimizi yeniden değerlendirmek, rutini değiştirmek ve kendimizi rahatlatıcı bir şeyler yapmayı içeren deneyimlere enerjimizi harcayabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs kavuşumunun hemen ardından Neptün ile aynı noktaya geliyor. Günün ilk yarısı önemli toplantı, anlaşma, sözleşme ve mali işlerimiz de sıkıntılar yaşayabiliriz, en iyisi gerçekçi düşünerek hareket etmek olacak.

Ayrıca, zehirlenmelere veya bulaşıcı hastalıklara elişli bir geçiş, ilaç, alkol ve anestezik ilaçlara karşı duyarlılığımızda artabilir. Özellikle yediğimiz besinlerin hijyen ve temizliğine her zamankinden daha fazla önem göstermeliyiz.

Günün ikici yarısı Ay-Jüpiter, Merkür ve Plüton gezegenleri ile etkileşime giriyor. Duygularımızı abartmamıza ve ölçüsüz davranışlara yol açabilecek bir enerjidir. Özgürlüğümüze ve keyfimize düşkünlük gösterebiliriz. İşimiz, görevlerimiz ve sorumluluklarımız bize yük gibi gelebilir. İş yada özel amaçlı önemli görüşmelerimizde uzlaşma sağlamakta güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla bugün doğru iletişim dilini kullanarak ilerleme gayretini göstermeliyiz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton trinesi etkili oluyor. Hayatınızın gerçek amacını gerçekleştirmek adına fikirler geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Derin mevzular, zor hedeflere kendinizi kilitleyebilecek güç ve cesareti bulabilirsiniz. Kelimeleriniz insanlar üzerinde son derece etkili olacak, sizi mesleki ve iş alanınızda avantajlı duruma taşıyacaktır. Yüksek algı ve azminiz sayesinde sizden saklanan ve sizde merak uyandıran gizli mevzuları gün ışığına kavuşturma eğilimde olabilirsiniz. Önemli bir sırra şahit olup onu saklamaya karar verebilirsiniz.

Duygularınızı güçlendirmek ve geliştirmek için iyi bir fırsattır. İlişkilerde yakın bağlar ve olumlu dönüşler gerçekleşecektir. Araştırma gereken işleriniz için yapacağınız seyahatlerde aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kişisel olarak tek başınıza aşamadığınız bazı psikolojik problem ve sorunlarınız için profesyonel bir danışmandan destek alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.