22 Nisan 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. İş ve yaşam dengesini bulmamıza yardımcı olacak enerjiler getiriyor. İş ve projelerimizle ilgili çözülmemiş konularla uğraşlar verebilir, finans ve kamusal alandaki işlerimizi süreklilik ve öz disiplin ile takip edebiliriz Hedeflerimize  odaklanmak ve somut planlamalarımızı gerçekleştirmek sorumluluklarımıza ağırlık vermek isteyebiliriz.

Ayrıca, otorite figürleri ile ilişkilerimizi dengelemeye odaklanmak içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz bir geçiştir. Yeni şeyler keşfetmek ve oluşturmak, var olan sorunlara yeni çözümler bulmak adına değerlendirebiliriz.

Alışkanlıklarımızı değiştirmek ve özellikle kendimize faydalı olacak yeni alışkanlıklar edinmek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Neşemiz, keyfimiz ve yaşam enerjimizi yükseliyor. Finansal konulu işlerimiz, girişimlerimizi daha kolay ilerletebiliriz. Özel ve sosyal ilişkilerimiz adına rahat etkiler alabiliriz. Güzellik, estetik, alışveriş ve kişisel bakım konularında bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sonrasında Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Gerekse zihinsel gerekse duygusal olarak kendimizi her zamankinden daha fazla rahat hissedeceğiz.

Evimizde veya işimizde önem verdiğimiz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabiliriz.

Yazmak, tanıtım yapmak, halkla ilişkiler, reklâm tanıtım ve ticari konulu işlerde beklentilerimizin karşılanacağı gelişmeler yaşayabiliriz.

Günün son açısında Ay-Neptün ile atmışlık içine giriyor. Manevi değerlerimizle uyumlu enerjiler getiriyor. Aile figürlerimiz ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.