21 Nisan 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 06.52 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Güne mükemmeliyet peşinde koşacağımız enerjiler getiriyor. Önümüzdeki iki gün boyunca, işimiz, kariyerimiz, sorumluluklarımız ve aile büyüklerimizle ilgili konular daha fazla gündemimizde yer alabilir

Sigorta poliçeleri, vergi ödenmesi  gibi kamusal yapının gerekli işlerini halletmek için harekete geçebiliriz.

İş başvurularında bulunmak, ciddiyet gerektiren görüşmeler, buluşmalar yapmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Niyetimizde varsa ev, emlak, araba gibi önemli satın almalar içinde yine bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sağlık açısından ise kronik rahatsızlıklarda artış gözlemlenebilir, kemikler, eklemler, diş ve ciltle ilgili hassasiyetler artabilir sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissetmemizi sağlayan bir geçiştir. İlişkilerimizde samimiyet ve girişkenlik getiriyor, yeni başlangıçlar yapmak, başvurularda bulunmak ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek için değerlendirebiliriz.

Yönetici pozisyonundaki kişilerden yada aile bireylerimizden hedeflerimize dair destekler görebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığı ile kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Yada kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.