14 Nisan 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Başak burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Gün boyu disiplinli, hizmet odaklı olabileceğimiz kadar, enerjimizi, gündelik işlerimizde çalışmak, üretmek ve hizmet ederek harcayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter ve Neptün kavuşumuna karşıtlık içinde oluyor. iş ilişkilerinde dikkatli olma zamanıdır. Çünkü bakış açımız çok geniştir ve önemli detayları kaçırabiliriz. Ayrıca insanları sözlerini üstümüze alma ve kendimizi kayıplara ve hayal kırıklıklarına açık bırakma olasılığımız daha yüksektir.

Bu zaman içinde Cömert, yardımsever ve merhametli hissedeceğiz. Yardım gereken konularda sorumluluk almaktan korkmamalıyız. Ayrıca, bu geçiş ile yeteneklerimizi görselleştirme gücümüzü geliştirebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Başak burcundaki son bağlantısını Plüton trinesi ile etkinleştiriyor. Kendimizden emin olduğumuz bu zaman diliminde işlerimizi ve ilişkilerimizi rahat ilerletebilir, iş birlikleri kurabiliriz. Ayrıca, gizli veya uzun süreli kırgınlıkları çözüme kavuşturmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay 21.12–23.46 saatleri arasını boşlukta kalıyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Ay Terazi burcuna geçişi ile barış, eşitlik, adalet ve huzur kavramlarının bireysel ve toplumsal boyutlarına dikkat çekmemizi sağlayacak enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca, İkili İlişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konuları yakın takibe alabiliriz. Ve işlerimizi, ilişkilerimizi uyumlu hale getirmenin ve yumuşatmanın yolların da arayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.