13 Nisan 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Günlük rutinlerimizi, iş planlarımızı dikkatli bir doğada düzene koymaya çalışabilir, ayrıntılara daha fazla enerji sarf edebiliriz. Hazırcılıktan ziyade üretip, hizmet etmek ve yaratıcı olmak isteyeceğimizden, kendimiz ve başkalarına faydalı olacak işlere ağırlık vereceğiz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karşıtlığı etkili oluyor. Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Ayrıca, lüks ve konfora düşkünlüğümüzün arttığı bu zaman diliminde, aşırı yeme-içme ve kontrolsüz harcamalardan kaçınmalıyız sevgili dostlar.

 Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Heyecan verici fırsatlara açık etkilerde olacağız. Dolayısıyla, özgürlük ve yeni şeyler denemek, alışığın dışına çıkma gibi düşüncelerimiz ağır basabilir. Sürpriz haberler alabilir, tesadüf eseri hiç beklemediğimiz olaylarla karşılaşabiliriz. Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn atmışlığının etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz yada gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Yada siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak yada gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.