11 Nisan 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Enerjimiz, motivasyonumuz yüksek başlayacağımız güne, hâkim olduğumuz konularda yaratıcılığımızı ve liderliğimizi de göstermek isteyeceğiz.

İşimiz ve uğraşlarımızda daha fazla yaratmak. Verim almak isteğimiz, detay ve nüansları önemsetmeyecek.

Fark edilmek takdir görmek ve başkalarının merkezi olduğumuzu hissetmek arzusu bizi sosyal ortamlar ve eğlenceli mekânlara çekebilir.

Varsa çocuğumuzla maceralı bir gün geçirebiliriz. Yada kendi iç çocuğumuzun öncüğünde kendimizi şımartabiliriz.

Bugün renkli giysileri tercih edebilir, saçımıza dikkat çekici bir şekil verdirebiliriz

Ayrıca, kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına daha fazla özen göstermelerinde gerekebilir.

Ay sabah saatlerinde şiron uyumluluğu ile güne başladıktan hemen sonra Uranüs karesini etkinleştiriyor. Bağımsızlık ihtiyacımızı artıran bir geçiştir. Yaşantımızda düzensiz ve tutarsız koşullar oluşabilir. Beklenmeyen zorluklara ani dürtüsel tepkiler verebilir, ailemiz veya otorite figürlerimiz ile gerginlikler yaşayabiliriz. Dolayısıyla, konu ve olaylara olgun yaklaşmalı sorumluluklarımızı ihmal etmemeliyiz sevgili dostlar.

Bugün Merkür 30 Nisan tarihine kadar kalacağı Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Boğa, uzun ömürlülüğe değer veren tanıdık her şeye sadıktır.

Bu dönem tüm düşüncelerimiz makul olacak ve finansmana odaklanacağız. Kazanç, tasarruf, yatırım ve ilişkiler adına sağlam adımlar atmaya çalışacağız.

Güneş Boğa'dayken daha pratik, fiziksel ve duyusal odaklıyız.

Boğa burcundaki Güneş zaman alır, motive olur ama sessizdir, bize sabırlı ve alıcı bir enerji getirir. Güvenlik ihtiyaçlarımız güçlüdür ve sahiplenici veya inatçı da olabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.