8 Nisan 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Güne hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alacağımız enerjiler veriyor. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron karesinin hemen sonrasında Ay- Uranüs atmışlığı etkili oluyor Bu zaman diliminde bizi engelleyen rutinlerden kurtulmayı kolaylaştıracak alışılmadık veya orijinal yaklaşımlar kullanarak işimizi ilerletmeye çalışabiliriz. Arkadaşlarımızla ve grup etkinliklerimizle daha fazla ilgilenmek isteyebiliriz. Bize en yakın olanlarla daha fazla birlik arayışında proaktif olmak etkili sonuçlar verebilir.

Ayrıca ev veya büromuzdaki Elektik ve elektronik eşyalarımızın bakım ve onarımlarını yaptırabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Mars atmışlığı etkili oluyor. Zihnimizin her zamankinden daha keskin ve uyanık olacağı bir geçiştir. Cesaret ve mücadele ruhu ile önemli ilerlemeler kaydedebiliriz. Ayrıca yatırım yapmak, anlaşma, sözleşme imzalamak için de ideal bir zamandır.

Uzun zamandır detayına ulaşamadığınız bir meselenin ayrıntılarını öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiye kadar zorlanarak bir türlü netleşemediğiniz hayati önem taşıyan bir kararı artık verebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda sözlerinizi ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanacak olmanız daha önceden açılamadığınız hayran olduğunuz bir kalbi kazanma şansınızı artırıyor ancak denemeye değer bile olsa Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamak gerekir.

Geçerli ilişkilerde ise Partnerinizle daha önceden fırsatını bulamadığınız kısa bir seyahat kaçamağını bu dönem gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.