7 Nisan 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay saat 06.16 da boşluğa giriyor ve mesai saatlerinin bitimine kadar olan süre boyunca boşlukta kalıyor. Önemli şeyler yapmak, kendimizi biraz açığa çıkarmak ve küçük sorunların ve farklılıkların üstesinden gelmek için bu zaman diliminde ısrarcı olmamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Duygularımızı ve arzularımızı doğrudan ifade etmek yerine, daha düşünceli ve dikkatli davranmanın da faydasını görebiliriz. Rutin işlerimizle ilgilenmek, planlar yapmak veya sorunları çözmeye odaklanmak için bu enerjiyi değerlendirebiliriz.

Ay saat 18.31de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Hassasduygusal ve kırılgan olacağımız enerjiler veriyor. Ana yaşam enerjimiz evimiz, ailemiz, vatanımızın yanı sıra toplumca bütünlüğümüzü ortak noktalarda buluşturan konular önem kazanacak.

Sevdiklerimize yaşlılara, çocuklara ve hayvan dostlarımıza her zamankiden daha çok hassas ve sevgi dolu olacağız. Onları beslemek onlarla zaman geçirmek ve koruyup, kollamak ihtiyacı da hissedeceğiz.

 Günün son saatlerinde Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde eğlenceli ve keyifli bir gece geçirebiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz.İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır.Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız.Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden her hangi bir konuda danışmanlık yada eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi yada bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.