6 Nisan 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler veriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz,  duyurularımız için koşuşturmamız gerekebilir.

Kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızla görüşmeler yapabiliriz.

Araştırmamız ve bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-şiron atmışlığı etkili oluyor. Yakınlarımızın yada kendimizin sorun ve problemlerine çıkar yolları bulabileceğimiz enerjiler getiriyor. Bu zaman dilimini Tedaviler, sağlığımızla ilgili işler, kişisel bakım, kürler veya şifa çalışmaları, enerji çalışmaları yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca, Günlük işlerinize veya programınıza daha fazla organizasyon veya yapı getirmeye karar verebilirsiniz ve aynı anda hem dağınıklığı hem de zihninizi temizlemek iyi hissettirir.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş uyumlu görüm oluşturuyor. Bu enerji geçişi, bir işin veya bir projenin ilerlemesini teşvik ediyor. Hedeflerimizi gözden geçirmek, nelerin iyileştirilebileceğini görmek, üzerinde çalışması ve konuşulması için bu zaman dilimini değerlendirebiliriz

Doğal becerilerimizi vurgulayabileceğimiz yaratıcı projelere enerji katmak için de bu enerjiyi kullanabiliriz.

Sevdiklerimiz ile olan ilişkilerimizde coşkulu, cömert pozitifliğimiz eğlenmek ve eğlenmek ya da onları eğlendirmekten ayrı bir keyif alabiliriz.

 

 PEKİ DÜNYA NEREYE GİDİYOR?

Son dönemler Dünya'daki mali durumu dikkate alıyor. İnsanoğlu Krizlere alışıktır ama savaşa değil...


Muhtemelen, Evrenin Dünya gezegenindeki tüm insanlara aynı anda nasıl ulaşacağının başka bir yolu yoktur.

Korona virüs yardımcı olmadı ve biraz daha durumu ağırlaştırmak gerekiyordu. Bu kez Ukrayna-Rusya savaşı ortaya çıktı. ( 3 martta mars-Venüs ve Plüton kavuşumları )

Şimdi gözlerimizin önünde dünya düzeninin eski sisteminin yıkımı var. Dolayısıyla bu sistemin ıstırabı 2027'ye kadar sürecek ve ardından insan tasarımına göre frekansta bir değişiklik olacak.

Savaş umarım çok daha erken biter, Nisan ortasına kadar, süreceğini tahmin ediyorum zira savaş gezegenimiz Mars 15 Nisanda Balık burcuna geçiyor.

Artık herkes için zor bir dönem, tüm dünya acı çekiyor ve istisnasız tüm bunların korkunç sonuçları olacaktır.

Bu durumun üzerine çıktığımda, sürekli gelişen Evrenin konumundan düşünüldüğünde, artık herkesin kendi içine bakması ve illüzyonlardan uyanması, iç camınızı silmesi, ışığı içeri alması gerektiği ortaya çıkıyor ve çöpler, açgözlülük, tembellik, kıskançlık, kızgınlık, nefretten arınması gerekiyor.
Nazik, daha duyarlı, daha asil olmalı kendimize olan sevgiyi ortaya çıkarmalıyız.

Artık hepimizin büyüme zamanı…funda….

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.