5 Nisan 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay saat 06.04 de İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Güne değişime ve iletişime yönelik olacağımız enerjiler getiriyor.

İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz,  duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir. Sonuç beklediğimiz işlerimizde önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Mars-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Hedeflerinizin peşinde güçlü bir kararlılık ve sürekli çaba göstererek ilerlemeniz gereken bir geçiştir.  Arzularınız, cinsellik ve yaratıcılığınızla ilişkili olan Mars, Satürn'ün disiplini ve güçlü iş ahlakından olumlu etkilenir. Dolayısıyla hedeflerinize yönelirken kararlı, pozitif ve üretkenliğiniz ile olumlu yönde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Taş işçileri, demir, çelik alanlarında çalışanların her zamankinden daha hassas çalışmaları ve detaylara dikkat etmeleri gerekmekte.

Toplumsal açıdan kargaşalar ve gerilimi tırmandıracak durumlar meydana gelebilir. Toprak bütünlüğümüz, polis ve askerlerle alakalı konular gündemi meşgul edebilir.

Ve bu olayları fırsat bilerek toplumun huzurunu birlik ve bütünlüğünü bozmaya çalışan dış kaynaklı provokatörler çoğalabilir. Bu tür kışkırtmamaların Oyununa gelmemeli, gizli emellerine karşı toplumca hassas hareket etmeliyiz.

Ayrıca ekonomik açıdan zorlu bir sürecin içinde olduğumuzu söyleyebilirim. Finansal istikrar sağlamak adına kararlı ve tedbirli hareket etmemiz gereken zamanlardayız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.