4 Nisan 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Boğadaki Ay, sakin ve alçak gönüllü olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca somut adımlar atmaya çalışacağız. Çalışmalarımızı rahat bir atmosfer, samimi ilişkiler kurarak tamamlamaya çalışabiliriz. Finansal konularda ise istikrarlı olmaya ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alabilir.

Sağlık adına ise kulak, burun, boğaz, sinüs ve troid sorunlarına da yatkınlık verebilir sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay, önce Jüpiter hemen sonrasında Neptün ile uyumlu görümler oluşturuyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Ayrıca,güçlü hayaller, fikirler ve içgörülüğe sahip olacağız dolayısıyla iş ve meşguliyetlerimizi daha uyumlu ve yaratıcı bir şekilde yerine getirebiliriz.

Her hangi bir konuda rahatsız olduğumuz durumlardan kurtulmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgili dostlar dün Güneş-Merkür ile aynı noktada kavuştular ve etkisini hissetmekteyiz. Ve gün boyunca daha iletişimseliz, şimdi söylediğimiz veya yazdığımız şeylerin iyi ya da kötü, büyük bir etkisi vardır. Bir fikir veya plan gerçekleşebilir. Zihinsel olarak uyarılmış olsa da, duyarlılık gerektiren entelektüelleştirme sorunlarına dikkat etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.