KOÇ BURCUNDA YENİAY

1 Nisan 2022 Cuma günü Saat 09.25 de Ay; Koç burcundaki Güneş ile 11 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Koç burcu, başlangıçlar, aktivite, girişim, cüret, kararlılık ile ilişkili bir ateş elementidir.

Yeniay, çabalarınızı planlayabileceğiniz ve dileklerde bulunabileceğiniz yeni bir ayın başlangıcı, yeni enerjilerin ve yeni görevlerin doğuşudur.

Yeniay horoskopunda İkizler burcu yükseliyor. Yöneticisi Merkür dolunaya yakın derecelerde Ay, Güneş ve Şiron ile hizalanıyor. Koç burcu yeniayının

Herhangi bir özel engeli yok kelimenin tam anlamıyla yeni başlangıçların ve yeni girişimlerin zamanı olduğunu işaret ediyor.

Yeni ve yenilikçi bir şey denememiz, heves ve güvenle peşinden gitmemiz, hayatımızın sorumluluğunu üstlenmemiz ve daha cesur olmamız için bize ilham verebilir.

Kendimizle olan ilişkimizi de yeniden değerlendirmek için güçlü bir döngüdür.

Deneyim ve eylem yoluyla öğrendiğimizden, yapıcı bir dürtüyle hareket etmeyi ve bir sezgiyi takip etmeyi düşünebiliriz.

Kendimizi daha özgün bir şekilde ifade etmenin faydalarını keşfedebilir, kendimize daha fazla güvenmeyi öğrenmenin yollarını bulabiliriz.

Bu Yeni Ay özellikle horoskopunda⠀8 dereceden–14 dereceye kadar gezegenleri ve evlerin başlangıç ​​çizgileri olan  Koç, Terazi, Yengeç, Oğlak, Aslan ve Yay burçlarını daha fazla etkileyebilir.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) ) Sevgili Koçlar, Burcunuzdaki Yeniay hareketlilik, yenilenme ve değişim getiriyor. Kişisel istek ve ihtiyaçlarınızı doğru bir biçimde belirlediğiniz takdirde, hedeflerinize en kısa ve etkili yoldan ulaşabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sorunlarınız varsa tedavi başlatmak, beslenme ve spor programı geliştirmek için bu dönemden faydalanabilirsiniz.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay enerjiniz oldukça istikrasızlaştırabilir. Kısa ve uzun vadede varmak istediğiniz hedeflerinizi bu dönemden yararlanarak tespit edebilirsiniz. Böylelikle bazı zorlukları önceden kestirebilirsiniz. Sizden saklanan bir şeyler kendiliğinden açığa çıkarabilir, yada bazı örtülü konuları kendiniz açığa çıkarabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay size oldukça aktif bir dönem getiriyor. Sosyal etkinlikler, arkadaş bağlantılarınız ön planda olabilir. İlgi ve yeteneğinizi sergileyebileceğiniz bir aktiviteye başlayabilirsiniz.

Beklentilerinizi ve hedeflerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Mesleki yada çalışma projelerinizi  genişletebilir, bazı imkanlar elde bilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, yeni kariyer projelerine başlayabilir ve sosyal sorumluluklarınızla ilgili önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Emeklilik, iş teklifi, iş değişikliği, terfi veya ödül gibi gelişmeler ile kariyerinizde yeni bir dönem başlayabilir. Bu dönem, sabır, kararlılık ve öz disiplin ile hedeflerinize ulaşmak istediğiniz yolu kısaltabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) ) Sevgili Aslanlar,

yeni yerler, gelenekler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve seyahat etme isteğiniz güçleniyor. Yayıncılık, reklâm, tanıtım kampanyaları ve yasal işlerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz Eğer çalışmalarınızı ya da eğitiminizi askıya aldıysanız, çalışma veya öğrenim hayatınızı yeniden başlatabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Fiziksel enerjiniz ve kişisel manyetizmanız yükseliyor. Ortak gelirleriniz, finansal kaynaklarınızla ilgili strateji geliştirmek zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle, eğlenmek baş başa kalma fırsatı yaratmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Kredi, vergi, sigorta, miras, nafaka gibi işlerinizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, romantik ve iş ilişkilerinizde heyecan verici zamanlar geçirebilirsiniz. Var olan ilişkilerde sevgi bağları daha da belirginleşirken, Bekârlar yeni bir aşk hikâyesine başlamak için iyi bir fırsat elde edebilirler. Sorunlu ve yorucu ilişkiler ise sonlanabilir. Bir sözleşme imzalama, ortaklığa girme gibi kararlar verebilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, iş, hizmet ve günlük yaşam verimliliğinizi ve koşullarınızı iyileştirebilirsiniz. Günlük sorumluluklarınız artabilir. İş yerinizde aranıza yeni katılan meslektaşlarınız ile birlikte yeni görevler alabilirsiniz. Sağlık sorunuz varsa tedavi sürecine başlayabilir, kilo sorunuz içinse diyet ve spor alışkanlığı edinebilirsiniz.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, duygularınızdaki artış sizi zevk arayışına sürükleyebilir. Romantizm ve aşk hayatınızda hızlı ve değiştirici gelişmeler olurken sosyal ilişkilerinizi güçlendirme arzusu duyabilirsiniz.

Yaratıcı bir becerinizi veya sanatsal bir projenizi somutlaştırabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilişkilerinize derinlik katabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, ev ve aile yaşamınız hareketleniyor.  Aşamadığınız bazı sorunlar aile yaşamınızda karışıklığa neden olabileceği gibi, aile geleneklerine ters düşen davranışlarınızda aile bireylerinizin tepkisine neden olabilir. Ev taşıma, kiralama, onarım veya dekorasyon değişimleri için kontrolsüz harcamalarda bulunabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, iletişim ve sosyalliğiniz ön plana çıkıyor. Sizi harekete geçiren haberler alabilir, kısa yolculuklara çıkmak zorunda kalabilirisiniz. Yeni şeyler öğrenmek, daha fazla okumak ve sosyal ağlar aracılığıyla sevdiklerinizle iletişimler kurabilirsiniz. İlginizi çeken yeni model teknolojik, elektronik ürünler almak isteyebilirsiniz.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, geliriniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili değişiklik olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için ahlaki bir kapasite ve fiziksel enerjiye sahip olabilirsiniz. Eski bir projeniz bu dönem yeni bir gelir kaynağı olarak size geri dönebilir. Eşiniz veya sizin için özel olan biri ile fiziksel cazibe, tutkuya dayalı ilişki içinde olabilirsiniz.