15 Mart 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne oyuncu ve rekabetçi yönlerimizi teşvik edeci enerjiler veriyor. İş veya kişisel projeler ve ilgi alanları konusunda iyi bir motivasyon düzeyine sahip olmak için iyi bir zaman.

Ay boşluğa girmeden günün ilk yarısı yeni ortaya çıkan ilgi çekici konuları ve projeleri takip etme fırsatları elde edebiliriz. İşimizde veya yükümlülüklerimizde daha fazla neşe ve anlam bulabiliriz.

Ay Aslan burcunda son bağlantısını gün ortalarında Satürn karşıtlığı ile etkinleştiriyor. Kendimizi güvensiz ve kaygılı hissedebiliriz. Zorunluluk gereken işlerimizi gözümüzde büyütebilir, bir takım engellerle karşılaşabiliriz. Otorite sahibi kimselerle veya aile büyüklerimizle uzlaşma sağlamakta güçlük çekeceğimiz koşullar ortaya çıkabilir.

Gerilimli ortamlardan uzak durmak, olayların olumsuz yanlarını gözümüzde büyütmemek ve mantıklı hareket ederek zamanımızı verimli geçirebiliriz sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay saat 13.56 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Ay boşlukta yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabilir yada cami, türbe ve müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.