16 Mart 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen Ay saat 07.59 da Başak burcunun evine giriş yapıyor. Ayın Başak burcuna girişiyle Aslan burcunun eğlenceli, keyifli enerjisinin yerine,  daha ciddi ve somut konulara dikkatimizi yönlendiriyoruz. Yaklaşık iki gün boyunca, çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğinde olabiliriz. Dolayısıyla, uğraşlarımız, üzerinde çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ayrıca sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek almak için de yaklaşık iki buçuk gün boyunca bu enerjiden faydalanabiliriz.

 Gün boyunca Ay hiçbir gezegenle ana açı gerçekleştirmeden ilerleyecek. Ve bizlerde Başak doğasıyla iş ve meşguliyetlerimize daha fazla motive olmaya çalışabiliriz. Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir. Başkalarının programlarına, planlarına ve ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, zihninizi meşgul edecek şeylerle ilgilenebiliriz.

Ay, Başak burcun geçişi boyunca  bazı fikirlerimiz uzun vadeli bir proje başlatabilir veya bizi önemli bir yeni yöne yönlendirebilir.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş, Kuzey Düğümü ile atmışlık açı oluşturacak. Hedeflerimizi takip etmemizi, büyümemizi ve gelişmemizi teşvik edeci enerjiler verecek. Duygusal olarak ilerleme sağlayabilir ve yapacağımız işbirlikleri bugün ödüller getirebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.