14 Mart 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunda ilerliyor. Güne, eğlenceli ve enerjik olacağımız enerjiler veriyor. Ön plana çıkmak, takdir edilmek kendimizi göstermek gibi abartılı davranışlar ve beklentiler içine girebiliriz. Yaratıcı düşüncelerimize odaklanmaya çalışmak ve başkalarının niteliklerine dikkat ederek günlük planlarımıza ulaşabiliriz.

Ay günün ilk yarısı önce Mars ve ardından Venüs karşıtlılarını etkinleştiriyor. İçgüdüsel olarak moral bozukluğu, yanlış anlamalar ve tembelliğe eğilim gösterebiliriz. İlişkilerin gerilmesine, inatlaşmalara, kısa vadeli sıkıntılara neden olabilir ve bizleri finansal savurganlığa itebilir. Dolayısıyla, duygularımız, içgüdülerimizle hareket etmemeli ve önemli kararlar almaktan da uzak durmalıyız. Bu stresli enerjiyi kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek uğraşlara kanalize ederek olumlu kullanmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron ile uyumluluk sağladıktan hemen sonra Uranüs ile olumsuz bakış açısı oluşturuyor. Bağımsızlık ihtiyacımızı artıran bir geçiştir. yaşantımızda düzensiz ve tutarsız koşullar oluşabilir. Beklenmeyen zorluklara ani dürtüsel tepkiler verebilir, ailemiz veya otorite figürlerimiz ile gerginlikler yaşayabiliriz. Dolayısıyla, konu ve olaylara olgun yaklaşmalı sorumluluklarımızı ihmal etmemeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Neptün birlikteliğinin etkisindeyiz. Her zamankinden daha hassas olabiliriz ve kimlik duygumuz üzerinde ciddi zorluklarla karşılaşabiliriz. Sorumluluklarımızı ve taahhütlerimizi yerine getirmede daha fazla zorluk yaşayabiliriz. Dolayısıyla sanatsal çalışmalara, yardım amaçlı faaliyetlere yönelmeliyiz.

Toplumda alkol keyif veren maddeler, aldatma ve kaçma eğilimleri de artabilir.

Yaşantımızda bu hafta boyunca somut yapılar inşa edemeyeceğimizden dua, meditasyon ve yoga yaparak rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.