BALIK BURÇUNDA YENİAY

2 Nisan 2022 Çarşamba günü itibari ile Saat 20.35 de Ay Balık burcunda Güneş ile 12 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniay, taahhütlerinizi planlayabileceğiniz ve dileklerde bulunabileceğiniz kameri ayın başlangıcı, yeni enerjinin ve yeni görevlerin doğuşudur. Ve onların yerine getirilmesine olan inancımızı biriktirebiliriz. Ve inanç bu Yeniay ile gerçekten büyük bir rol oynayabilir.
 

Balık burcu, fantezi ve sınırsız inancın bir işaretidir. Balık’ın enerjisi büyülüdür, çünkü bu burç rüyaların ve sezgilerin, bilmecelerin ve sırların, bazen mantıkla anlaşılması zor olan Neptün tarafından kontrol edilir.

Yeniay horoskopunda Terazi burcu yükseliyor. Yöneticisi Venüs KAD ile uyumlu bağlantı kuruyor. Ay-Güneş ve Jüpiter hizalanması Uranüs’e atmışlık bağlanıyor.

Yeniay, yeni koşullara, fikirlere ve alışılmadık durumlara uyum sağlama isteğimizi harekete geçiriyor.

Grup ilişkileri öğretici olabilir ve esnekliği ve yeniliği benimsersek kendimiz için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

Artık sorunlara yaratıcı çözümler üretebilir ve mutlu iyileştirmeler yapabiliriz.

Moralimiz yüksek ve değişim için heyecanımız artıyor sevgili dostlar.

Yeniay diğer burçlarla birlikte İkizler, Başak, Yay ve Balıkları daha fazla etkileyebilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay enerjinizi yeniden şarj etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Ancak yeni bir başlangıç ​​yapma arzusunu da beraberinde getiriyor. Uzun süredir devam eden bir sorunu geride bırakabilir, size ilham veren bir tür atılıma sıcak bakabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay, bağlantılar kurma ve yeni hedefler oluşturmanız gerektiğini hatırlatıyor. Yeni bir anlayış geliştirmenize neden olacak yeni dostluklar, yeni arkadaşlar veya yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler,  Yeniay, kariyerinize, işinize, sorumluluklarınıza veya itibarınıza yeni bir yaklaşım getirme ihtiyacınızı hatırlatıyor. İş, finans ve özel yaşamınızda beklenmedik fırsatlar ortaya çıkabilir. Başarmak istediğiniz bir şeyi elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler,

Yeniay, hayatınızın temposunu değiştirme fırsatına sahip olduğunuzu hatırlatıyor. Farklı bakış açıları sizi farklı yönlere götürebilir. Deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşmak, yayınlamak, pazarlamak veya araştırmak için kullanabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) ) Sevgili Aslanlar, Yeniay, yeni bir sayfa açma arzusunu veya ihtiyacınızı hatırlatıyor. Bir bağımlılık veya finansal sorununuzu çözebilirsiniz. Eşiniz veya ortağınız ile kaynaklarınızı veya yeteneklerinizi bir araya getirme ve yükünüzü paylaşma kararı alabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay,

yeni bir yöne veya yeni bir aydınlanmış bakış açısına doğru hareket etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. İlişkiler veya ortaklığınızda duygularınızı güçlendirebilirsiniz.

Sizi yeni bir yöne götürecek yeni bir proje geliştirmede iş birliği yapabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay, İşinize, günlük rutinlerinize, kişisel bakım programlarınıza ve sağlığınızla ilgilenmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Hayatınızın bu alanlarında yeni bir başlangıç ​​için güçlü bir konumdasınız. Eğlenceli veya heyecan verici değişiklikler kapınızı çalabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay, Kutlama, eğlenme veya kendinizi ifade etme ihtiyacınızı hatırlatıyor Yeni bir projeye, bir hobiye veya aşk hayatınıza başlayabilirsiniz. Birden bire yeni bir yaratıcı projeye, eğitim almaya veya yeni bir yön geliştirmeye daha fazla enerji harcayabilirsiniz. 

 

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay, evinize veya özel hayatınıza iyileştirmeler yapmanın yollarını bulmanız gerektiğini hatırlatıyor. Rahatlığınız, aile mutluluğunuz ve kendi mutluluğunuzla ilgili yeni uzun vadeli hedefler belirleyebilirisin. Bir yeteneğinizi ev dünyanızda geliştirebilirsiniz.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay,

günlük görevlerinize yeni bir şekilde yaklaşmanız gerektiğini hatırlatıyor.

Kişisel ilgi alanlarınız, çalışmalar, bağlantılar, öğrenme veya seyahat ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilir, önemli bir projede görev alabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay,

mali durumunuz, sahip olduğunuz şeyler veya öz saygı konularınızla ilgili yeni bir başlangıç ​​yapmanız gerektiğini hatırlatıyor.  İşinizde ilerlemenize yardımcı olacak hoş sürprizler yaşayabilir, önemli hedeflere veya planlarınıza ulaşabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay, kişisel değişiklikler ve iyileştirmeler yapmanız gerektiğini hatırlatıyor. Aşk, dostluk ve destek konularında memnun edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir başlangıca yol açacak önemli bağlantılar, kazanımlar elde edebilir, imajınızı da değiştirebilirsiniz.