3 Mart 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Yeniay fazında ve Balık burcunun evinde ilerliyor. Güne sezgisel, hassas ve alıngan olacağımız enerjiler veriyor. Dünyasal hırs ve arzuları geri planda tutmaya çalışacağımız bir gün. İş ve meşguliyetlerimizde hayal gücümüz ve yaratıcılığımızla ilerleme sağlayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün kavuşuyor. Bu geçiş ile daha umutlu, daha cömert ve daha duyarlı olacağız. Dünyasal işlerimizden çok manevi değerlere ilgimiz yoğunlaşabilir. Dolayısıyla toplantılar, anlaşmalar, mali konular gibi ciddi sorumluluk isteyen işlerimizde çok ısrarcı olmamaya çalışmalıyız. Bu enerjiyi yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız, projelerimiz varsa değerlendirmeye çalışabiliriz.

Ayrıca, alerjik reaksiyonlar, İlaç kullanımları, kimyasal etkileşimler sudan gelebilecek zararlar ve doğalgazla ilgili sıkıntılı durumlara karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Günün son saatlerinde Ay-Venüs, Plüton ve Mars dizilimine Uyumlu bağlantılar kuruyor. Günün gezegen hareketinde zaten Plüton-Venüs ve Mars ile kavuş veriyor.

Venüs-Plüton, Bu geçiş ile sevgiye olan ihtiyacımız önemli ölçüde artarken, kendimizi yoğun duygusal ve romantik hissedebiliriz. Dolayısıyla aşırı sahiplenme, kıskançlık ilişkilerde tadımızı kaçırabilir. Eğer bekârsak tanışacağımız insanlardan kalıcı bir duygusal etkilenme içine girebiliriz.

Yatırım fırsatları, ortak bir finansal projeyi içeren konular ve başka insanlardan almamız gereken yardımlarda alışılmadık derecede ikna edici olacağımızdan bu birkaç günü eğelendirmekte fayda var sevgili dostlar.

Günün gezen hareketi Mars- Plüton kavuşumu ise, hırs, rekabet, bencillik, şehvet ve cinsel dürtüleri uyandıracak. Sabrınızı zorlayan durumlarla karşılaşabilir, engel ve problemlere iradeniz ve azaminiz sayesinde mücadele etme gücü bulabilirsiniz.

Artan enerjinizi kontrol etmekte zorlanabileceğinizden olayları büyütmemeye çalışın en ufak bir tehlikeli duruma karşı koyarsanız şiddete maruz kalabilirsiniz.

Bu açı ile kadına yönelik şiddet, taciz ve tecavüz olaylarında artış gözlenebilir. Özellikle Bayanlar birkaç gün boyunca akşam geç saatlere kalmamaya çalışın. İşiniz bitince evinize dönün, karanlık ve tenha yerlerden ve tanımadığınız insanlardan uzak durun.

Ayrıca toplumsal öfke ve yıkıcı eylemlere sebep olabilir ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Çatışma, patlama, terör ve can yakıcı olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olduğundan Parklar, gezinti yerleri avmler toplu taşımalar ve kalabalıkların bulunduğu mekânlarda güvenliğinizi düşünerek dikkatli olmaya çalışmalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.