1 Mart 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Kova burcunda ilerleyen Ay saat 05.00 da boşluğa giriyor ve günün son saatine kadar boşlukta ilerliyor. Ve saat 23.54 de Balık burcunun evine giriş yapıyor.

Ay bulunduğu burçtan başka bir burca geçerken bağlantısız kalır. Ay iki günde bir girdiği boşluğa birkaç dakika yada bir buçuk günde sürdürebilir.

Ay boşlukta kaldığı zaman duygularımız ve ruh halimizin akıcılığı geçici olarak durduğu bir zamandır. Kısa bir duygusal karışıklık, zihinsel ve fiziksel olarak yorgunluk hissederiz.

Yeni, proje, girişim ve yeni kavramlar başlatmak için uygun bir zaman değildir. Özel yada iş amaçlı sözleşme imzalanmaz. Düğün nişan gibi özel anlarınızı bu saatlere denk getirmemeye çalışın. Emlak, araba gibi büyük bir satın almalardan kaçınmalısınız. İş toplantısı, görev gereği vermeniz gereken önemli kararlarınızı ertelemekte yarar var.

Günlük işlerinizi yaparken özensiz ve isteksizlik yaşayabilir, tekrar başlamak durumunda kalabilirsiniz. Ay boşluk etkisi ile çok verimli bir ilerleme sağlayamayabilirsiniz dolayısıyla eksiklikler, hatalar ve gecikmeler, hayal kırıklığına sebep olabilir.

Ayın boşluk zamanlarını avantaja çevirebileceğiniz faaliyetlere yönelebilirsiniz.

Rutin akışla ilerleyebilirsiniz. Eviniz veya işinizdeki dağınıklığınızı düzeltebilirsiniz. Dosyalar, masalar, dolaplar temizlenebilir. Önemsiz şeyler ve kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için değerlendirebileceğiniz mükemmel bir fırsattır. Yapılacakların listesini hazırlayabilir. Plan ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çok hazırlık yapmadan sevdiklerinize yemek toplantısı ayarlayabilirsiniz. Daha önce hiç çıkmadığınız güvenli bir yerde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca Tüm psişik faaliyetler yükseleceğinden namaz, dua, meditasyon, yoga, maneviyat gibi içselleştirici her türlü aktiviteyi tercih edebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.