31 Ocak 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay,Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Yarın Kova burcunda Yeniay gerçekleşecek dolayısıyla bugün Balzamik Ay’ın etkisi ile olay ve kavramlara objektif yaklaşmakta zorlanabilir, gerçeklerden uzaklaşma eğilime girebiliriz.

Sabah saatlerin Ay-Plüton kavuşumu etkili oluyor. Derin ve yoğun duygular üretme eğilimde olacağımız bu zaman dilimde kendimizle ilgili konularda nötr kalmakta zorlanabiliriz.Sakin kalmalı iç huzura odaklanmalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 07.44da boşluğa giriyor ve 12.43 e kadar boşlukta kalıyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor.

Ay günün ilk yarısı boşlukta kalacağından, yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler getiriyor. Bu süre boyunca iş ve meşguliyetlerimizde arzu ettiğimiz performansı yakalamakta zorlanabiliriz. Sıkıntı ve zorluklarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Dolayısıyla, Ay’ın burç değiştireceği gün ortalarına kadar rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alış veriş gibi işlerimiz olabilir. Yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacak.

Ay saat 12.43 de Kova burcuna giriş yapıyor. Özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.