24 Ocak 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunda ilerliyor. Güne dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Denge, adalet, hak, hukuk ve barış kavramları gündemimizi meşgul edebilir.

Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz.

Herhangi bir sorun karşısında çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız.

Sabah saatlerinde Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Günün ilk yarısına kadar bu olumlu enerji akışından faydalanabiliriz. Zira Ay gün boyu açısız ilerliyor. Hem kendimize daha fazla güvenecek hem de daha istikrarlı ilerlemeler kaydedeceğiz. Doğru ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir,  ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz. Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz.

Mars oğlak burcuna giriş yapıyor. 6 Marta kadar burada kalacak. Kendimizden daha emin olacağımız bu dönem yeni projelerimizi başlatma arzumuz ön plana çıkıyor.

Bu dönemde hırslarımız, profesyonel hırslar tarafından yönlendirilir ve daha amaçlı hale gelir. Kariyer ve mesleki gelişim her zamankinden daha fazla bizleri ilgilendirmeye başlar.  Daha verimli çalışabilmemiz için çoğumuza ek görevler verilir. Strateji ve taktikleri kendimiz seçebilir ve görevlerimizi en iyi şekilde tamamlamak için elimizden geleni yaparız. Yine bu dönem birileri yeteneklerini abartması,  yetkilerin aşılması, emirlere uyulmaması gibi durumlar da ortaya çıkabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.