21 Ocak 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Güne seçici ve ayrıntıları önemseyeceğimiz enerjiler veriyor. Yardım etme, yönetme, analiz etme ve organize etme arzumuz yoğunluk kazanıyor.

Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde yada iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Öğle saatlerine doğru Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Sürpriz ve değişime açık etkiler altında olacağız. Ve kendimizi son derece becerikli ve bağımsız hissedeceğiz.  Gerek iş gerek özel hayatımızda daha özgür ve yaratıcılığımızı ortaya çıkartabilir, risk alabileceğimiz atılımlarda bulunabiliriz. Olağan dışı, şaşırtıcı haberler, ilginç tesadüflerle karşılaşabiliriz. Geleceğe dair planlar yapmak, eski alışkanlıklardan kurtulmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs trinesi ile pozitif enerji akışı devam ediyor. Artan yaşam enerjimizle birlikte hoşgörü ve iyi niyetli tutumlarımızda yükselecek. Uyumlu dengeli ve paylaşımcı olacağız. Mali işlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Sorunlarımızı, kırgınlıkları çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelebiliriz. Ayrıca günün kişisel bakım, kuaför ve alışveriş gibi işlerimiz içinde değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.