20 Ocak 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Ay boşluğa girmeden önce Mars ile gün ortalarına kadar etkisini hissedeceğimiz uyumlu bir bağlantı kuruyor. Bu zaman diliminde hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncemizde olan bir projeyi başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz.  Grup çalışmaları, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Ayrıca sevdiklerimize duygularımızı yada kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz.

Ardından Ay saat 11.16 da boşluğa giriyor ve altı saate yakın bir süre boşlukta ilerliyor. Ay boşlukta kalacağı süre içinde yeni girişimlerde bulunmak,   önemli konuları görüşmek ve anlaşmak için uygun bir zaman değildir. Dolayısıyla bu zamanı düzenleme ve ertelediğimiz işlerimizi bitirmek için değerlendirebiliriz.

Ay saat 17.02 de Başak burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.
 

Güneş, bugün 18 Şubata kadar kalacağı aktif, yaratıcı Kova burcuna geçiyor.
Bu dönem insanlar, iletişim, yeni fikirler ve tekniklerin canlandırılması ve yenilenmeler, keşifler ve sıra dışı teknolojik temalara daha fazla ilgi duyabilir.
Ve bu zamanda hayat daha eğlenceli ve yaratıcı hale gelebilir. Arkadaş buluşmaları, grup oluşumları yeni programlarda ustalaşmak, İnternet iş fırsatlarında uzmanlaşmak gibi gelişmeler yaşanabilir.
Yılın bu döneminde, matematikçiler, programcılar, tasarımcılar, sanatçılar, astrologlar, televizyon ve iletişim çalışanları, tasarımcılar, havacılık ve tıp dünyasından (özellikle Corona virüsünü etkisizleştirecek yeni buluşlar) insanlar arasında önemli yaratıcılık ve iş etkinlikleri gerçekleştirilebilir sevgili dostlar…

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.