KOVA BURCU

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat)

Sevgili Kovalar 2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca finansal veya duygusal güvenlik arzunuzu en iyi nasıl yerine getirebileceğiniz konusunda size kolaylık sağlıyor.

Elde edeceğiniz finansal büyümenin kaynakları hem işle bağlantılı hem de iş dışında farklı olabilir. Bazı Kovalar maaşına zam alabilir, Bazıları iyi maaşlı yarı zamanlı bir iş bulabilirler. Ayrıca ailenizden ve eşinizden maddi yardımlar ve değerli hediyeler de alabilirsiniz.

Kimi Kovalar bir ev veya uzun vadeli bir yatırım olsun, büyük bir satın alma gerçekleştirebilirler.

Bu dönem hayatınızla ilgili bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Kendinizi uzak tuttuğunuz ihtiyaç ve isteklerinizi karşılamak için harekete geçebilirsiniz. Tutkulu olduğunuz özel bir projeye atılım yapabilirsiniz.

Bekar Kovalar yaşam tarzlarınızın ve programlarınızın kolayca geliştirmenize faydalı olacak bir partner karşınıza çıkabilir.

Sevgili Kovalar Jüpiter genişleme gezegenidir, etkisi altında sadece para gelirlerini değil, aynı zamanda giderleri de artırır. Bu nedenle gereksiz harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ise siz sevgili Kovalar, düşüncelerinizin önyargı ve sınırlamalara bağlı olmadığınız bir dönem geçireceksiniz. Çok sayıda gezi ve toplantıya katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Bazı seyahatler kendiniz ve hayatınız hakkında daha fazlasını anlama fırsatı sunabilir. Aile ve yakın ilişki içinde olduklarınızdan yardımlar görebilir, önemli bilgiler öğrenebilir, bir araba satın alabilirsiniz.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Kovalar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Kovalar 4. ve 10. ev aksınızda gerçekleşiyor.

Bu dönemlerde, Aileniz, eviniz ve aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirebilir veya güçlendireceğiniz koşullar oluşabilir.

Evlenmek-Boşanmak, Ev, iş veya şehir değiştirmek gibi yeni bir başlangıcın eşiğine gelebilirsiniz. Ertelediğiniz veya kaçındığınız bazı ev içi sorumluluklarınıza daha yakından bakmanız gerekebilir.

Kariyer hakkındaki bazı detayları gözden geçirebilir gelecekteki hedeflerinizi daha da netleştirebilirsiniz.

Otorite veya profesyonel imajınız ile ilgili büyük bir dönüşüm söz konusu olabilir. Veya bir iş fırsatı için umutlarınızın artmasına sebep olan bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.