ASLAN BYRCY

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar 2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca, ortak yatırımlarınız, iş ortaklıklarınız, aşk ilişkileriniz ve daha genel olarak diğer insanlarla etkileşimlerden kazanç sağlama yeteneği açısından şanslar elde edebilirsiniz. Kendinizin veya eşinizin gelir artışı, miras gibi durumlar finansal açıdan siz Aslanları daha güçlü ve daha iyi hissettirecek. Jüpiter’in Balık burcu geçişi maddi, manevi destek bulacağınız bir dönem ancak yine de risk almaktan kaçınmalısınız. Zira Kredi, vergi, sigorta gibi borçlarınız varsa ödeme durumuyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca Sağlık konularına da dikkat etmeniz gerekebilir.

Evlilik ve aşk ilişkilerinizde daha fazla tutkulu olacağınız bu dönem, kimi Aslanlar (iş, aşk, evlilik, para kaybı gibi) yaşamlarında bir şeye veda edebilirler. Sevgili Aslanlar geçmişe veda etmek ne kadar zor olursa olsun, şunu unutmamakta fayda var yaşamınızdaki tüm değişiklikler sadece daha iyisi olacağı içindir. İstikrarlı ilişki içinde olan Aslanlar evlenebilir, bir kısım Aslanlar, ortaklı bir işe başlayabilir, bir kısmınız ise geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirler.

Bu dönemlerde karşınıza çıkacak bazı belirgin olmayan küçük fırsatları görmemezlikten gelmemelisiniz sevgili Aslanlar.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ile siz sevgili Aslanlar iyimser ve geniş düşüneceğiniz bir dönemdesiniz. Dini ve felsefi konularına ilginiz artıyor. Yüksek eğitim almak, ek uzmanlık kazanmak gibi gelişmeler gündeminize gelebilir. Yurt dışında iş yapmak, yabancı bir partner ile evlenmek, yerleşmek veya seyahatlere çıkmak gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Aslanlar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar siz Aslanların 10. ve 4. ev aksınızda gerçekleşiyor.

Bu dönemlerde, Aileniz, eviniz ve aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirebilir veya güçlendireceğiniz koşullar oluşabilir.

Evlenmek-Boşanmak, Ev, iş veya şehir değiştirmek gibi yeni bir başlangıcın eşiğine gelebilirsiniz. Ertelediğiniz veya kaçındığınız bazı ev içi sorumluluklarınıza daha yakından bakmanız gerekebilir.

Kariyer hakkındaki bazı detayları gözden geçirebilir gelecekteki hedeflerinizi daha da netleştirebilirsiniz.

Otorite veya profesyonel imajınız ile ilgili büyük bir dönüşüm söz konusu olabilir. Veya bir iş fırsatı için umutlarınızın artmasına sebep olan bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.