İKİZLER BURCU

2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran),

Sevgili İkizler 2022 yılı Jüpiter’in Balık burcu geçişi boyunca Mayıs ortalarına kadar, planlarınızı ve hedeflerinizde büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Yeni yönetim pozisyonunuz değişebilir, terfi alabilir, maaş artışı sağlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Girişimci bir İkizlerseniz konumunuzu güçlendirebilir, etki alanlarını genişletebilir ve karlı anlaşmalar yapabilirsiniz.

Bir kısım Sevgili İkizler çalışmalarınızın, emeğinizin karşılığını alamıyorsanız nasıl ilerleme kaydedeceğiniz konusunda oyunun kurallarını değiştiren kavrayışa sahip olacaksınız. Ve daha Kararlı, tüm olası faktörleri göz önünde bulundurarak hedeflerinizi doğru tanımlamanız şartıyla hedeflerinize ulaşma şansı elde edebileceksiniz.

Bu dönemde aile, sevdikleriniz sizden daha fazla ilgi bekleyebilir. Enerinizi sadece iş hayatınıza değil özel yaşamınıza ve finansal konulara da harcamanız gereken koşullar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla geleceğe yönelik kararlar alabileceğiniz gibi yeni adımlar da atabilirsiniz.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ise siz sevgili İkizlerin arkadaşlık ve dostluklarını güçlendiriyor. Aktif olarak sosyal aktivitelere katılım ve hayallerinizi gerçekleştireme fırsatları yakalayabilirsiniz. Bazı etkinlik planlamaları ve organize etmeniz gereken görevlerde yer alabilirsiniz. Sosyal hayata duyacağınız ilgi aşırı harcamalara neden olabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili İkizler yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar Siz İkizlerin 12. ve 6. ev aksınızda gerçekleşiyor.

Maneviyata ve fiziksel olarak bedeninize daha duyarlı olacağınız dönemlerde ihtiyaç duyduğunuz değişikliklerin önü açılabilir.

İşiniz ve günlük yaşam alışkanlıklarınızla ilgili düzensizlik ve karmaşıklıkları

İyileştirici bir takım yenilikler yapabilirsiniz.

İş arayan ikizler  tutulma etkisiyle iş girişimlerine olumlu sonuçlar alabilirler.

Yaşayacağınız bir gelişme ile odağınızı değiştirebilir ve fikirlerinizi yenileyebilirsiniz. İhmal ettiklerinizin farkına varabilirsiniz.

Gönüllü çalışmalar içinde yer alabilir, evcil bir hayvan edinebilirsiniz

Yine bu dönemlerde, gizli duygularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Hoş olmayan sırlar açığa çıkabilir, Kusurlu arkadaşlıklar, bazı alışkanlıklarınızdaki yapacağınız değişiklikler büyük dönüşümlere neden olabilir.

Ayrıca sağlıklı beslenme, düzenli spor yapmalı ve dinlenmenize yeterince zaman ayırmalısınız. Zira bu dönemlerde Uykusuzluk stres, mide sorunları, ateş ve gözle ilgili sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Doktor kontrolünden geçmeyi ihmal etmemelisiniz

Gezegeniniz Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.