24 Aralık 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Aslan burcunda ilerleyen Ay 09.40–11.25 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Başak burcunun evine giriş yapıyor. Bu zaman dilimini eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak, sanatsal çalışmalar ve manevi uygulamalar yapmak için bu enerjiyi kullanabiliriz. Önemli işlerimizi, gidimlerimizi ve görüşmelerimizi günün ikinci yarısına bırakabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 11.25 de Başak burcuna giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Ay seçici ve ayrıntıları önemseyeceğimiz enerjiler getiriyor. Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz. Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak,  parasal ilişkileri uyumlaştırabilir, yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız. Ancak bu enerjiyi saat 16.57 ye kadar kullanma çalışmalıyız. Zira sonrasında Ay boşluğa giriyor ve günün geri kalan kısmında boşlukta ilerliyor.

Sevgili dostlar bugün 2021 yılına damgasını vuran, Kova ve Boğa burcundaki Satürn ve Uranüs'ün tam karesinin üçüncüsü etkinleşiyor. Bu karmaşık durumlar yaratan görünüm 2022 yılında da etkisini devam ettirecek.

Bizleri  istemediğimiz bir değişim sürükleyebilir. İstediğimiz türden değişiklikleri de yapmamızı zorlaştırabilir. Beklenmeyen değişiklikler hayatımızın olağan düzenini ve rutinini bozabilir. Özgürlük arzularımız ağır basabilir, muhafazakâr ve isyankâr tutumlar arasında kalabiliriz. Gerçekçi olmayan ideallerimiz kariyer yaşantımızı zora sokabilir. Arkadaşlarımız, gruplarımız veya bazı kurumlarla sorunlar yaşayabiliriz. Önem verdiğimiz bir kişi hayatımızdan çıkabilir. Dolayısıyla bu geçiş boyunca kendimizi kontrol etmeli yabancısı olduğumuz alanlarda gereksiz riskler almamalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.