13 Aralık 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Güne coşkulu, kendimize güvenli ve yenilikçi olabileceğimiz enerjiler veriyor. İş ve özel yaşantımızla ilgili ilişkilerimizi yeniden değerlendirmek, rutini değiştirmek ve kendimizi rahatlatıcı bir şeyler yapmayı içeren deneyimlere enerjimizi harcayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. Duygularımızın açık ve net olacağı enerjilerle meşguliyetlerimize motive olacağız.Sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Merkür tüm bilgi, düşünme, iletişim, öğrenme, bağlantılar, ticaret, yeni tanıdıklar, ulaşım ile ilişkilidir.

Oğlak burcuna geçiş yapan Merkür, bu alanlarda odağı yeni bir şekilde belirliyor: iletişim ve temaslarda, iş ve kariyer, inşaat, siyaset, faydalar, uygunluk ve toplumda bir konum elde etme konuları gündeme geliyor. Artık şakalar ve boş konuşmalar arka planda kaybolur.
Gelecek için planlarınızı ve düşüncelerinizi saklamanız veya ayırmanız gerekiyorsa, şimdi tam zamanı. Çalışma ve iş iletişimlerinde vaatlere değil rakamlara ve somut sonuçlara değer verilecek.
Bu dönem için Uygun olan,
⠀- seminerler, kurslar, profesyonelliğimizi arttırmak,
- kariyer gelişimi ve iş için beklentileri düşünüyoruz,
- resmi belgeler ve önemli belgelerle çalışmak,
- iş görüşmeleri, toplantılar,
- uzun vadeli hedefler planlamak ve belirlemek;
- Emeklilik fonu, yaşlıların sorunlarıyla ilgilenmek.
Dönemin eksileri:⠀
- şüphe, titizlik ,
- kayıtsızlık, bürokrasi.
Yine bu dönem iş başarı hikâyeleri, işletme yönetimi ve büyük şirketler hakkında kitaplar okumak bizim için ilginç olacak. İşleri düzene sokmak, eski planları uygulamak, yeni hedefler oluşturmak ve hayatınıza yapı katmak için bu dönemi değerlendirmek daha iyi.
 

Mars Yay burcuna geçiyor. Azimli ve iddialı Mars, enerjik, ateşli Yay burcunda oldukça mutludur bu geçiş sırasında daha fazlasını istiyoruz. Ulaşmak, genişletmek ve keşfetmek istiyoruz. Daha önce hiç olmadığı kadar ileriye gitmek istiyoruz. Mevcut yaşamlarımızda ihtiyacımız olanı bulamadığımızda, Yay burcundaki Mars, mevcut sınırlarımızın ötesine bakmamıza ve bizim için mevcut olan engin olasılıkları fark etmemize yardımcı olmak için devredeyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler