14 Aralık 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay saat 05.52 de boşluğa giriyor ve gün ortalarına kadar boşlukta ilerliyor.

Ay boşlukta, yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz

Ay saat 11.11 de Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Ayrıca bu etki, ailemiz, eşimiz yada partnerimiz ile birlikteliğimizi arttırmak, leziz yemekler yemek, keyif aldığımız aktiviteler ve eğlence ortamlarına katılmamızı destekleyecek sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizi rahat koşullarda ilerletebiliriz. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Ayrıca, aklımızda soru işaretine neden olan her hangi bir konu varsa araştırma içine girebiliriz. Zira bu enerji aradığımız doğru cevaba ulaşmamamızı kolaylaştırabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.