12 Kasım 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 10.54 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Balık burcundaki ay şefkatli, hassas, cömert ve iç görülü olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca  manevi konular, şifa konuları,  sanatsal alanlarda ve ilham gerektiren işlerde başarılı ilerlemeler kaydedebiliriz. Bu zaman içinde bir rüyanın aydınlatılması veya yaşamlarımızda daha fazla anlam bulma arzusu da kendini gösterebilir.

Ay tek bağlantısını akşam ilerleyen saatlerde Venüs atmışlığı ile etkinleştiriyor. Eşimiz, arkadaşlarımız veya ailemizle birlikte olmak için ideal bir zaman yapan şefkatli bir sevgi dolu etkiye sahip bir enerjidir. Arkadaşlarla buluşmak ve sevdiklerimize ev sahipliği yapmak için değerlendirebiliriz. Yada, sevdiklerimiz ile bir v eğlence yerlerine giderek en keyifli zamanları geçirebiliriz.

Günün diğer gezegen hareketi Güneş-Neptün trinesi ile hayatın stresini birkaç gün geride bırakarak kendimizi daha rahat hissedeceğiz. Çevremize karşı hassasiyetimiz ve empatimiz de artırıyor. İhtiyacı olan kimselere yardımlarda bulanabiliriz.

İş çabalarımızda büyük bir kararlılık, güven ve cesaret gösterebilir, daha fazla üretkenlik ve başarı sağlayabiliriz. Geçmiş finansal işlemlerimizden veya yatırımlardan fayda sağlayacağımız koşullar ortaya çıkabilir yada mevcut yatırımların değerini artırabiliriz.

Bir şey satmak, pazarlamak veya reklâm vermek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsak, kendi sanatımızı ifade etmede kolay bir akış bulacağız. Özellikle yazı, fotoğraf, müzik ya da tiyatro gibi konuların daha incelikli özüne hayallerimizi katarak önemli başarı yakalayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.