30.09.2021, 13:15

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

30 Eylül 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeli yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme kavuşturabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün ve Venüs ile büyük üçgen açı içinde oluyor. Şefkat duygumuz ve başkalarına hizmet etme isteğimiz yükselirken, manevi ve milli konulara duyarlılığımız artabilir. Giriştiğimiz işlerimizde daha idealist daha mükemmeliyetçi olmaya çalışabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız ve projelerimiz varsa değerlendirebiliriz. Yâda mümkünse iş ve meşguliyetlerimize bir süreliğine ara verebilir, yardımlaşma ve hayır işleriyle ilgili uğraşılara da odaklanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür ve Plüton arasındaki kare açıya bağlantı kuruyor. gerek iş gerek ilişkilerde zorlayıcı durumlarla karşılaşabiliriz.Ancak bir problemi çözme,herhangi bir araştırma yapma veya özel bir eğitim için iyi bir zamandır.Gizli bir bilgiye de  kolay erişim sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Ay 17.49 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Ay boşlukta olacağı zaman boyunca faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

Günün gezegen hareketi ise Güneş-Satürn arasında gelişen olumlu bağlantıdır. Uzun vadede hedeflerinize ulaşabileceğiniz mükemmel bir zaman olduğunu göstermektedir. İlişkilerde ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak yada gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz. Zira sorumluluk ve kararlarınız her zamankinden daha net olacak. Çalışma yaşamınızda üstleriniz olan ilişkilerinizi birkaç gün boyunca geliştirme şansına sahipsiniz. promosyon, zam, iş düzenlemeleri, yer değişiklikleri için onlarla görüşüp beklenti ve isteklerinizi arz edebilir yâda onların geçmişte yapmış oldukları haksızlıkları düzeltme çabasına girmeleri sizi memnun edebilir

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.