22.09.2021, 10:42

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

22 Eylül 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Dolunay fazında, Koç burcunun evinde ilerliyor. Güne enerjik, sabırsız ve kararlı olacağımız enerjiler veriyor. Yeni başlamamız gereken işlerimize kolay motive olabiliriz. Ancak hemen sonuç almak isteğimiz ağır basabilir. Bu yüzden elimizde olanlar yeterince tatmin edici değilse bir projeyi hemen bırakabilir, başka bir plan geliştirebiliriz.

Bu geçiş bizleri her zamankinden daha rekabetçi hissetmemize neden olabilir ve stresli koşullarla baş etme gücünü kendimizde bulabiliriz.

Ayrıca baş ağrısı, göz yorgunluğu veya sinüs zorluğu gibi sağlığımızın etkilenmesi söz konusu olabilir. Trafikte, araç sürüş esnasında ve keskin nesneleri kullanırken çok dikkat etmek gerekir.

Ay gün genelinde açısız ilerlerken olumsuz gezegenlerin etkileşimlerine şahit olacağız. 

Günün gezegen hareketinde Merkür –Plüton karesi etkinleşiyor. Bir kaç gün motivasyon düşüklüğü ve huzursuz bir zihin yükleyecek. Saplantılı konular veya konuşmalar, fikir değişiklikler, İlgilendiğiniz olay konular ve kişiler size sıkıcı ve zor gelecektir. İş ve özel ilişkilerde güven ihanetleri ve bilgilerin kötüye kullanımına yol açabilecek olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki bazı rakipleriniz hata ve yanlışlıklarınızı bulmak açık yakalamak ve bir şekilde sizi tuzağa düşürme eğiliminde olabilirler. Gerekenden daha fazla enerji harcamamak adına planlı hareket etmelisiniz.

Ayrıca, hükümet yetkilileri, muhalefet arasında güç mücadeleleri, hukuksal alanlarda görevli, savcı, hâkim ve avukatları ilgilendiren olay ve kavramlar açığa çıkabilir. Ulaşımda, kalabalık yerlerde yada mekanlarda kriz yaratabilecek sözlü tacizler ve tartışmalardan uzak durmanız da faydalıdır sevgili dostlar.

 

Ve Güneş 23 Ekim tarihine kadar kalacağı Terazi burcuna giriyor. Ve Astronomik Sonbaharı başlatıyor. Gece ve gündüz eşitlenmesinin ikincisini yaşıyoruz.

İyi, olumlu ve hoş değişiklikler getiren özel bir enerjidir. Dolayısıyla Bu hayatımızı düzene sokmak ve geleceğin isteğini yaratmak için bu güçlü olan bu zamandan faydalanmalıyız.

—Eski gereksiz özellikle kötü anı yaşatan şeylerden kurtulmak için ideal bir fırsattır. Evimiz veya iş yerimizde temizlik yapabilir, pençereler, yerler, dolaplar, raflar ve çekmeceleri temizleyebiliriz.

—Ertelemiş olduğumuz işlerimizi tamamlayabiliriz.

—Sonrasında duş almak gerekir.

-Geçmişte pişmanlıklardan ve şikayetlerden ve  vazgeçme konusunda kararlı olduğumuz şeyleri bir kağıda yazarak teşekkür ve sükranla yakabilir,yerine yeni dilekler yeni hedefler oluşturabiliriz.

—Doğa yürüyüşüne çıkabilir. Kır çiçekleri yada beğendiğimiz taşları evimizi dekore etmek için toplayabiliriz.

—Büyüklerimizi ziyaret edebiliriz.

— Bal kabağı, üzüm, mısır, ceviz, elma gibi mevsim besinlerini bolluk ve bereketimizin artması için sevdiklerimizle tüketebiliriz.

—Sadaka verebilir, dua, meditasyon ve yoga gibi enerji uygulamalarıyla niyetimizi güçlendirebiliriz.

—Hayatına aşk çekmek isteyenler ise bugün eşleşen iki şey satın alarak, mutlu bir evliliğin sembolü olarak evlerine koyabilirler.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.