23.09.2021, 11:15

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

23 Eylül 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay saat 05.05 de boşluğa giriyor ve saat 15.38 e kadar olan bir süre boşlukta ilerliyor ve sonrasında Boğa burcuna giriş yapıyor. Günün ilk yarısı Daha önceden biriken işlerimizi toparlama, bitirme gayretine girebiliriz. Günlük, angarya gibi gördüğümüz işlerimizi düzenlemek, tamirat-tadilat, bakım-onarım gerektiren işlerimizi de halletmeye çalışabiliriz Ayrıca bu zaman diliminde imkanımız el verdiğince manevi çalışmalar, yoga, meditasyon veya dinlenerek geçirebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 15.38 de Boğa burcuna giriş yapıyor ve yaklaşık iki buçuk gün boyunca konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak.

Bugün Venüs-Uranüs karşıtlığında görüyoruz. Kişisel ve toplumsal alanlarda, ikili ilişkiler ve ekonomik açıdan zorlanmalara neden olacak koşullar ortaya çıkabilir. Pek çok ortaklı işler, şirketler, ticari kuruluşlar mali sıkıntı içine düşebilir yada iflas bayrağını çekebilir.

Kişisel olarak da bütçenizi yeniden düzenlemek, risk almamak ve dürtüsel harcamalardan kaçınmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir.

Romantik ilişkilerde dengesiz durumlar bir kısım istikrarsız ilişkilerin aniden bitmesine neden olabilir.

Normal rutin yaşantıdan kaçma isteği duyabilir, sıra dışı insanlara çekilme eğilimde olabilirsiniz. Ancak bu koşullarda uzun sürmeyecek yeni bir ilişkiye başlamamalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@