Eskişehirspor’un efsane başkanlarından, şuan ise İyi Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu “Ben bir söz verdim. Eskişehirspor’u yeniden Süper Lige çıkaracağım. Eskişehirspor’u çok hızlı bir şekilde hak ettiği yere getireceğim. Söz. Kimseden para bulamazsam cebimden para vereceğim, yine de bu işi yapacağım” dedi.

ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Eskişehirspor’un eski efsane başkanlarından ve İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu düzenlediği basın toplantısında Eskişehirspor’u hak ettiği yere yeniden taşıyacağını söyledi. Hatipoğlu “Gezdiğim yerlerde herkes bana Eskişehirspor’u soruyor. Çok üzülüyorum olduğu duruma. 12 ilçeyi gezdim herkes Eskişehirspor’u soruyor. Ne olacak halimiz diye soruyorlar. İlk milletvekili açıklamamda da söyledim. Eğer seçilirsem, ilk dönemimde Eskişehirspor’u 1. Lig’e çıkaracağıma söz verdim.

İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRSINLAR

Şimdi diyorlar ki nasıl olacak bu, nasıl yapacaksın. Söz verdim, yapacağım. Eskişehirspor için 15 Mayıs’tan itibaren çalışmaya başlayacağız. Eskişehirsporlu futbolcu ve yöneticilere sesleniyorum. Lütfen küme düşmesinler. 4 maç kazanırlarsa düşmeyecekler. Lütfen ligden düşmesinler, işimizi kolaylaştırsınlar. 15’inden sonra Eskişehirspor’da mevcut yönetimle olur, başka yönetimle olur veya mevcut yönetime takviyeyle olur, yeni bir yönetim oluşturacağız.

KAYNAKLAR AKTARACAĞIZ

8 gol eskilerden, 9 gol yenilerden 8 gol eskilerden, 9 gol yenilerden

Yeni yönetimle birlikte Eskişehir’in ve ülkemizin belli kaynaklarını Eskişehirspor’a aktaracağız. Eskişehirspor’u çok hızlı bir şekilde, yani öyle 10 yılda değil, hemen Süper Lig’e çıkaracağız. Çünkü ben gördüm ki Eskişehirspor Eskişehir’in en büyük markası ve bu markanın acilen üst liglere çıkarılması lazım.

CEBİMDEN HARCARIM YİNE DE YAPARIM

Seçildikten sonra 6 milletvekili ve belediye başkanlarımızla oturup acil eylem planı yapacağım. Eskişehirspor’u çok hızlı bir şekilde hak ettiği yere getireceğim. Söz. Kimseden para bulamazsam cebimden para vereceğim, yine de bu işi yapacağım” dedi.