Eskişehirspor’da Teknik Direktör Ali Onur Cerrah ile yollar ayrıldı. Kırmızı Siyahlı kulüp ligde kalmak adına büyük uğraşlar verse de takımın başına geçirilen Teknik adamlar bu mücadeleye karşılık veremediler. Şimşekler Cerrah ile birlikte çıktığı 8 maçta sadece 8 puan toplayabildi.

YOLLAR AYRILDI

Eskişehirspor'da 48 günlük Ali Onur Cerrah dönemi karşılıklı anlaşma sonucunda biterken teknik adamla, üst üste alınan kötü sonuçlar sebebiyle yollar ayrıldı. Eskişehirspor, Teknik Direktörü Ali Onur Cerrah ile gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde karar alarak yollarını ayırdı.

48 GÜN KALDI

TFF 3. Lig 1. Grup'ta yer alan Eskişehir temsilcisinin kırmızı-siyahlı yönetimi, Teknik Direktör Ali Onur Cerrah ile 8 Mart 2023 tarihinde sözleşme imzalamış ve takımın başına getirmişti. Böylece teknik adam Es-Es’in futbol takımının başında toplam sadece 48 gün görev yapmış oldu.

8 PUAN TOPLADI

Bu süre zarfında Eskişehirspor'un başında 8 lig maçına çıkan teknik adam, 2 galibiyet 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet alırken, 8 puan topladı. Eskişehirspor Ali Onur Cerrah yönetiminde kalesinde 14 gol görürken, 8 kez rakip fileleri havalandırdı.Teknik direktör Cerrah ile üst üste alınan kötü sonuçlardan dolayı yolların ayrıldığı düşünülüyor. Eskişehirspor 23 puanla ligin son sırasında yer alıyor.

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Hayaller ve gerçekler Hayaller ve gerçekler

Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Ali Onur Cerrah ile gerçekleştirilen karşılıklı görüşmeler neticesinde yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine ve ekibine emekleri için teşekkür ederiz" denildi.