OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

Eskişehirspor Teknik Direktörü İbrahim Baş yaptığı açıklamada “Zor bir maç oldu. Ama önceki eleştirileri üst üste koyduğunuz zaman, demek ki zor maçları da geçebiliyoruz. Rakip kaliteli ve çok iyi bir takımdı. Öncelikle rakibi tebrik ediyorum herkese güzel bir maç izletme şansı verdiler. Kendi oyuncularımı tebrik ediyorum.

POZİSYONLARA GİRDİK

Zaman zaman oyunda kopukluklar yaşadık ama, önemli olan üst üste deplasmanda oynayacağımız maçlar öncesinde üç puanla ayrılmak. 1-0 öne geçtik ama ilerleyen dakikalarda üç puanın içinde bulunduğu baskı istediğimiz oyunu oynamakta sıkıntı yarattı ama yine de ikinci ve üçüncü golü bulma adına pozisyonlara da girdik.

HER MAÇ ZOR

Yol devam ediyor. Mücadele devam ediyor. Önümüzde ki hafta iki tane deplasmanda gideceğiz. Karadeniz Ereğli deplasmanı ile başlıyoruz. Yolumuz aynı… Üç puan parolasıyla her maçı düşünüp, yolumuza devam etmek istiyoruz. Her maç kendi içinde zorluk arz ediyor.

DESTEKLEMEYE DEVAM ETSİNLER

Ama bu maçın önemi  Alaplı bizden önce rakiplerimiz ile oynuyor. Bu da bu maçın önemini daha öne çıkarıyor. Maçın skoru 1-0 ama kazanılan 6 puan diye düşünüyorum diğer maçları da değerlendirdiğimiz de… Eksiklerimiz tabi ki var. Üstüne koya koya devam edeceğiz. Bu süreçte de taraftarımızın desteklerine devam etmesini bekliyoruz” dedi.