Eskişehirspor’da ilk etap kamp çalışmalarının ardından 2.etap çalışmaları dün başlarken, Teknik Direktör İbrahim Baş’ın raporu doğrultusunda takımdan gönderilecek isimler netleşti. Ayrıca şimşeklerde gidenlerin yerini dolduracak isimlerde belli oldu. Eskişehirspor’da listede bulunan futbolcularla görüşmeler başladı.

ES ES’TE TRANSFER HAREKATI  (3)

ANLAŞMA TAMAM

 Teknik Direktör İbrahim Baş’ın raporu doğrultusunda Eskişehirspor’da transfer harekatı yeniden başladı. Kırmızı Siyahlılarda 2.etap kamp çalışmaları başlarken, transfer harekatı da başladı. Türkiye Futsal 2002 Trabzon doğumlu Milli takım kalecisi Adem Ağaoğlu, Bodrumspor'dan ayrılan 2002 doğumlu forvet oyuncusu Ferit Özler ve Bursa Zaferspor'dan yine hücum oyuncusu 2002 doğumlu Koray Ege Sağım ile anlaşmanın yakın olduğu öğrenildi.

ES ES’TE TRANSFER HAREKATI  (2)

ALANYA 2 FUTBOLCU
Eskişehirspor’da Eren Altıntaş’ın Süper Lig ekibi Alanyaspor’a transferinde büyük katkı sağlayan Eski Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun girişimleri ile birlikte 2 futbolcu Es Es’e geliyor. Alanyaspor’dan 2003 doğumlu Arda Kartal ve Berke Çelik’in de kampa davet edildiği ve bu oyuncuların da bugün Eskişehir’de olacağı öğrenildi.