BİZİ ONURLANDIRDI

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “Nebi Hatipoğlu Eskişehirspor için çok önemli bir isim. Kulübümüz en son şampiyonluğunu o başkanken yaşamıştı. Kendisi milletvekili olmadan önce de Eskişehirspor’a maddi destek sağlıyordu. Bu sezon da Eskişehirspor’a 1 milyon 800 bin liralık bir destek sağladı. Kendisi geçtiğimiz günlerde bizi ziyaret etti. Bizleri onurlandırdı ve şereflendirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

nebi-bey-eskişehirspor-4

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Ben Tepebaşı Belediyesi AK Parti meclis üyesi olsam da bir Eskişehirsporluyum. Eskişehirspor’a yıllarımızı verdik. Eskişehirspor siyaset üstüdür. Eskişehirspor’un kapıları HDP hariç bütün siyasi partilere açıktır. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen Eskişehirspor tesislerine gelirse kendisini en iyi şekilde ağırlarız. CHP’li vekillerimizi tesislerimize gelirse, onları da en iyi şekilde ağırlarız. İYİ Parti Eskişehir Milletvekilimiz geldi. Çok güzel bir şekilde ağırladık. AK Parti Eskişehir Milletvekilleri de spor bakanımıza beraber tesislerimize geldi.

BU ŞEHRİN MARKASIYIZ

Eskişehirspor Kulübü bu şehrin en büyük markası ve en büyük sivil toplum kuruluşu. Eskişehirspor’u en iyi şekilde temsil etmek de bizim görevimiz. Nebi Hatipoğlu’nun projesinde imar bekleniyor. Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin tarla statüsünde olan arazileri konut arazisine dönüştürmesi gerekiyor. Eskişehirspor’un kurtuluşu olabilecek bir proje. Şahıs arazisi olduğu için kamulaştırma gibi bir durum da yok.

BÜYÜK BİR ŞANS

Nebi Hatipoğlu bu arazilerini konut yapıp satılması için Eskişehirspor’a vermek istiyor. Yetki Yılmaz Büyükerşen’de olduğu için onun kararı bekleniyor. Nebi Hatipoğlu Eskişehirspor’un borcunu kapatabilecek bir proje oluşturdu. Büyük bir şans. Şirketleşme işi de bu süreç içerisinde yapılır. Ankara’da TBMM’de Ayşen Gürcan ve Nebi Hatipoğlu’ndan yer aldığı bir toplantı da bu konuyu konuştuk. Fatih Dönmez de üzerine düşeni yapmaya hazır” dedi.

Editör: Milli İrade