5 GÜNDE 2 MAÇ

Bölgesel Amatör Lig 6.Grupta lider olan Eskişehirspor bu hafta birbirinden zorlu 2 maça çıkacak. Ligde şampiyonluk yolunda namağlup lider olan Es Es en yakın rakipleri Polatlı Belediyespor ve Gerede ile peş peşe oynayacak. Şimşekler ilk olarak yarın Polatlı ile karşılaşacakken, Pazar günü ise evinde Gerede’yi ağırlayacak.

FARKI AÇMAK İSTİYORUZ

Eskişehirspor için zorlu geçecek haftada yarın 5 puan gerisinde bulunan Polatlı ve Pazar günü 6 puan gerisindeki Gerede maçları büyük önem kazandı. Şimşekler çıkacağı bu iki karşılaşmadan 6 puan çıkartması durumunda rakipleri ile arasındaki puan farkını açarak şampiyonluk yolunda önemli adımlar atmış olacak. Es Es bir sonraki hafta ise yarışın içerisinde bulunan Çilimli ile karşılaşacak.

ŞİMŞEKLER BUGÜN YOLCU

Eskişehirspor yarın deplasmanda oynayacağı Polatlı Belediyespor karşılaşması için bugün yola çıkacak. Hafta içi mesaisinde yarın saat 14.00’da Polatlı ile karşılaşacak olan Eskişehirspor bugün öğle saatlerinde antrenman yapıp, öğle yemeğinin ardından da otobüs ile Haymana’ya giderek zorlu maç için kampa girecek.