GÜÇLÜ LİSTE

Eskişehirspor’da Başkan adayı olarak gösterilen Ulaş Entok yönetim kurulu listesini şekillendirmeye başladı. Pazar günü yapılacak olan Genel Kurulda güçlü bir liste ile hazirunun önüne çıkacak olan Entok Eskişehirspor’un başkanı olacak.

BORÇTAN ÇEKİNENLER VAR

Genel Kurul öncesinde liste kurmakta zorlanan ve Eskişehirspor’un borçlarından dolayı bir çok iş adamı yönetim kuruluna girmekten çekinirken, bazı isimler ise Ulaş Entok başkanlığında hiç düşünmeden listeye girmekten çekinmiyor.

LİSTEDE YER ALACAKLAR

Pazar günü gerçekleştirilecek olan Genel Kurulda Ulaş Entok’un listesinde 2 Eylül Spor Kulübü Başkanlığından istifa eden Sefa Üstünbaş, Yusuf Ünal, Niyazi Çelik, Haydar Demirel, Ali Can Sürek gibi isimler yönetim kurulu listesinde yer alacak.

YÖNETİME GİRME DİYENLER VAR

Eskişehirspor’un Başkanı olacak olan Ulaş Entok “Yönetim kurulu listemiz şuanda hazır durumda. Son birkaç düzenleme yapılacak. İsimleri şimdiden açıklamak istemiyorum. Listeye almak istediğim ve ismi duyulan bazı arkadaşlarımı arayanlar, yönetime girme diye uyaranlar olmuş.

ZORLU BİR YOLA ÇIKTIK

İşimiz kolay değil. Zorlu bir yola çıktık. Önümüzde iç ve dış engeller çok. Yeni bir yol yapamayacağımız için, önümüzdeki enkazı kaldıra kaldıra ilerleyeceğiz. Taraftarlarımız sabırlı olmalı. Şehir kenetlenmeli, hep birlikte Eskişehirspor’u aydınlığa çıkarmak için çalışmalıyız” dedi.