Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan geleneği olan iftar davetleri yoğun katılımla sürüyor. Kent merkezi ve kırsal ilçelerde eş zamanlı yapılan davetler ile Eskişehirliler Ramazan sofralarında buluşmaya devam ediyor.

 Buluşmalar kapsamında ESMEK kursiyerleri ve eğitmenler Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Davete CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile bürokratlar da katıldı. Süllü ve Ünlüce vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederek yaklaşan bayramlarını da şimdiden kutladılar.

 İftar buluşmalarının diğer noktası ise Han ilçesi oldu. Han Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar davetine ilçe sakinleri büyük ilgi gösterdiler. Davete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, CHP İl Başkanı Talat Yalaz da katıldı. Vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Erdir, Şanlı ve Yalaz yemek sonrasında da vatandaşlarla sohbet ettiler.