Yavaş yavaş Bölgesel Amatör Ligin yolunu tutan, umutlanmak için çıktığı 52 Orduspor karşılaşmasında da ruhsuz futbol ve isteksiz oyunla sahada yer alan Eskişehirspor, rakibi karşısında dağılarak sahadan farklı skorla mağlup ayrıldı. Eskişehirspor için ligde kalma umutları da tükendi.

"Kapıya kilit vurdurtmayız" "Kapıya kilit vurdurtmayız"

RUHSUZ FUTBOL

52 Orduspor karşısında mutlak galibiyetle çıkan, ligde kalma adına umutlanmak isteyen Eskişehirspor her zaman olduğu gibi yine ruhsuz bir futbolla sevenlerinin karşısına çıktı ve büyük bir darbe daha yedi. Ordu’da yokları oynayan Kırmızı Siyahlılar farklı bir şekilde mağlup oldu.

POZİSYON YOK

Maça önemli 6 futbolcusundan yoksun çıkan Es Es sahada varlık gösteremedi. Maçın ilk yarısında rakibi karşısında pozisyon üretmekte zorlanan Eskişehirspor 16.dakikada savunma arkasına atılan topta Batuhan’ın golüne engel olamadı ve 1-0 geriye düştü. İlk yarının son dakikalarında Es Es Melih ile mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı ve soyunma odasına da 1-0 geride girdi.

BÖYLE SAVUNMA OLMAZ

Maçın ikinci yarısına da kötü başlayan Kırmızı Siyahlılar hüsrana uğradı. 47.dakikada yine savunma arkasına atılan topta önce 2-0, 59’da yine savunma hatasında Nevzat’la 3-0, 65’te yine savunmada yaşanan boşlukta Batuhan Er’le 4-0, 76’da ise Batuhan Aktaş’la 5-0 geriye düştük. Maçta başka gol olmayınca Es Es sahadan 5-0’lık farklı skorla mağlup ayrıldı.

UMUTLAR TÜKENDİ

Rakibi karşısında pozisyon bile üretemeyen, ruhsuz bir futbolla sahada yer alan, sevenleri üzmeye devam eden Eskişehirspor aldığı bu mağlubiyetle ligin bitimine 4 hafta kala son sırada kaldı. Matematiksel olarak ligde kalma şansı her ne kadar devam etse de Eskişehirspor tüm umutlarını Ordu’da bıraktı.