Esnaf odalarında art arda seçim heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Dün de Emlakçılar Odası 7. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Esnaf odalarında art arda seçim heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Dün de Emlakçılar Odası 7. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Emlakçılar Odasının olağan genel kurulu Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Oda başkanlığı için 3 aday yarıştı. Oda başkanlığına Gazi Çelik, Taner Tandoğan, Yalçın Metin talip oldu. Yapılan seçim sonucunda ….. oy alan Gazi Çelik seçimi kazanan isim oldu. Taner Tandoğan ….. oy alırken Yalçın Metin ….. oyda kaldı. Genel Kurulda divan başkanlığını Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen yaptı. Kongre İstiklal Marşının okunması ve şehit ve gaziler için saygı duruşuyla başladı. Başkan adaylarının konuşmalarının ardından seçime geçildi. Yapılan seçim sonucunda yeni yönetim kurulunda Kerem Ferlibilek, Koray Muratoğlu, İlhan Yıldırım, Besime Kuran, Murat Avcı, Mehmet Celep, isimleri yer alırken, denetim kurulu ise Volkan Dikmensoy, Ali Çifter,Denizhan Gündüz isimlerinden oluştu. Seçimi kazanan mevcut başkan Gazi Çelik, “ 3 adayın yarıştığı bir genel kurul gerçekleştirdik. Gösterdikleri teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim. Üyelerimiz için bu zamana kadar yaptığımız çalışmaları sürdüreceğiz. Üyelerimizin faydasına olacak faaliyetleri yapmaya devam edeceğiz”

Eskişehir’de “Kökünü Kurutma Operasyonu” (VİDEO HABER) Eskişehir’de “Kökünü Kurutma Operasyonu” (VİDEO HABER)

(Ufuk Azbay)