58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ‘En İyi Film Ödülü’ Kanat Doğramacı'nın ‘Okul Tıraşı’ filmine verilmesi Eskişehir’de memnuniyetle karşılandı.

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ‘En İyi Film Ödülü’ Eskişehirli Kanat Doğramacı'nın ‘Okul Tıraşı’ filmine verilmesi Eskişehir’de memnuniyetle karşılandı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ferit Karahan vardı.

Çifte cinayette sanıkların yargılanmasına devam edildi Çifte cinayette sanıkların yargılanmasına devam edildi

altın portakal 2

Eti Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Aydan Kanatlı ve Murat Doğramacı'nın oğlu Kanat Doğramacı'nın bu büyük başarısını babası Murat Doğramacı, sosyal medyada yaptığı paylaşımla kutladı. Murat Doğramacı paylaşımında, "Sevgili oğlum Kanat Doğramacı’nın yapımcısı olduğu Okul Tıraşı filmi Antalya Film Festivalinde ‘’En iyi film’’ Altın Portakal ödülünü aldı ‘Gururluyum’" dedi.

Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne adını yazdıran bir diğer Eskişehirli isim de yönetmen Ersen Çıra oldu. Yönetmen Çıra'nın Emirdağ'ın Ede'lerini anlatan “Ede - Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm” belgeseli yarışmada ödül alamamasına  rağmen festivalin konuşulan yapımlarından biri oldu.