Eskişehirspor yönetimi transfer tahtasının açılması için kalan dosyalarla ile tek tek görüşmeler sağlıyor. Bu dosyaları kapatarak yönetim transferi açmayı planlıyor. Başkan Erkan Koca ve ekibi gece gündüz demeden tesislerde bir araya gelerek transfer yasağını kaldırmanın planlarını yapıyor.

Eskişehirspor’da 6 imza birden Eskişehirspor’da 6 imza birden

BEN KHALİFA ÇÖZÜLÜRSE

Eskişehirspor yönetimi şuan Ben Khalifa’dan imza almak için yoğun bir çaba sarf ediyor. Eski Teknik Direktör Skibbe’nin takımında yer alan Ben Khalifa için Skibbe devrede olurken, kaptan Onur Bayramoğlu’da Antalya’da kampta olan futbolcu ile görüşmeler yapıyor. Eskişehirspor’un transfer tahtasını açmasındaki en büyük sorunlardan ve sıkıntılı olan dosyaların başında Ben Khalifa geliyor.

TEK TEK GÖRÜŞÜYORLAR

Öte yandan kalan Ben Khalifa harici dosyalar içinde yönetim kaynak arayışı içerisinde. Bu oyuncularla birebir görüşmeler yapan Eskişehirspor yönetimi, bazı futbolculardan da olumlu yönde yanıtlar alırken, resmi olarak imzalarını vermedikleri sürece açıklamada bulunmuyorlar. Söz veren futbolcularla da tekrar görüşmeler yapan Başkan Koca ve ekibi kısa zaman içerisinde transfer tahtası sorununu çözmeyi istiyor.