4 İMZA DAHA ALDILAR

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve yönetimi transfer tahtasını açabilmek için gece gündüz çalışmalarını sürdürerek arayış içerisine girdiler. Eski Teknik Direktörler Ertuğrul Sağlam ve Alpay Özalan ile futbolcular Dede ve Leandro Junio Souza Deus’tan da imza aldılar.

2 TEKNİK ADAM

Devre arası transfer tahtasını açmak ve takıma takviye yapmak isteyen Eskişehirspor yönetimi çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı Siyahlı yönetim alacaklı olan eski 2 teknik adam da imza almayı başardı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve şuan Milletvekili olan Alpay Özalan’da transfer tahtasının açılması için imza veren isimler oldu.

2 BREZİLYALI

Eskişehirspor’un en sükse transferlerinden birisi olan ve futbola Eskişehir’de veda eden Dede ile bir başka Brezilyalı oyuncu Leandro Junio Souza Deus’da yapılan girişimlerin ardından transfer tahtasının açılması adına imzalarını verdiler. Yeni yönetim iki futbolcunun imzasını da alma başarısını gösterdi.

12 DOSYA KALDI

Eskişehirspor yönetimi transfer tahtasının açılması için yoğun bir çaba gösterirken, imza alınması gereken son 16 dosyadan 4 imza daha alarak 12 dosyaya indirdi. Zorlu dönemde sıkıntılı dosyalarla uğraşan Eskişehirspor yönetimi bu dosyaları da çözerek transfer tahtasını açmak istiyor.