Yerel seçimler için artık son düzlüğü dönmek üzereyiz.

Bu nedenle de adaylar seçmeni kendilerini ve projelerini kabul ettirmek için çalışmalarını arttırdılar.

Gerek Büyükşehir, gerekse merkez ilçe başkan adayları geçtiğimiz süreçte düzenledikleri tanıtım toplantılarıyla, yaptıklarını, yapacaklarını vatandaşa aktardı.

Son olarak dün de Odunpazarı Belediye Başkanı ve CHP adayı Kazım Kurt, düzenlediği tanıtım toplantısıyla hem yaptıklarını, hem yapacaklarını hem de devam eden projeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

***

Tanıtım toplantısının yapıldığı salon doluydu.

Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı, Tepebaşı Belediye Başkanı, ilçe belediye başkan ve adayları, CHP’nin eski il başkanları, eski bakanlardan İbrahim Dedelek, CHP eski milletvekillerinden bazıları ile Odunpazarı Belediyesi’nin ilk başkanı Ayhan Boyer salondaydı.

“Halkçı Başkan” sloganlarıyla salonu giren Kazım Kurt kalabalık topluluk tarafından alkışlarla karşılandı.

Projeleri anlatan video gösterisinden sonra İl Başkanı Talat Yalaz, katılımcılarını seslendi.

***

Kazım Kurt, projelerini anlatırken, 2019 yılında verdiği sözlerin yüzde 78’ini yerine getirmiş bir başkan olduğunu ifade etti.

Projelerinin ayağı yere basın, kaynakları hazır projeler olduğunu söyledi.

Çıkarılan bir genelge ile özellikle de CHP’li belediyelerin hizmetlerinin engellendiği bir süreçte, yine de projelerini gerçekleştirdiklerini anlattı.

Kurdukları tekstil atölyesinin nasıl tekstil fabrikasına dönüştüğünü anlattı. Kendi belediyelerinin haricinde Bilecik, ilçe belediyeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin giysi ihtiyaçlarının da buradan karşılandığını, hem tasarruf sağladıklarını hem de para kazandıklarına dikkat çekti.

Sonuçta coşkulu ve başarılı bir tanıtım toplantısıydı.