18 Mart 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor.Hassas, duygusal ve nostaljik enerjilerin eşliğinde bir gün geçirebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara daha duyarlı olacağız. Sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz.

Gün ortalarına doğru Ay-Satürn Trine bağlantısı ile ciddi ve istikrarlı bir ruh halinde olacağız. Kişisel ve mesleki yaşamda dengeli ilerlemeler kaydedebiliriz. Hassas yada zor ilişki sorunlarını ele almak için ekstra sabır ve duygusal güç veren bu geçişten faydalanabiliriz. Ebeveynlerimiz veya üstlerimizden kişisel ya da mesleki destekler alabiliriz. Var olan borç, vergi ve gayrimenkul gibi konulara dikkatinizi vererek araştırabilir yeni planlar geliştirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. İş, özel ve sosyal ilişkilerimizi geliştirme fırsatı bulabiliriz. Grup çalışmaları, ekip toplantıları için değerlendirebiliriz. Aynı ideali paylaştığımız insanlarla kuracağımız iş birliklerinde oldukça verim sağlayabiliriz. Dolayısıyla üstünde çalışmamız gereken işlerimiz yada beklettiğimiz iş ve projelerimiz varsa destek istemek ve iş bölümü yapmak adına günün ilk yarısından faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Duygularımız ve mantığımız arasında kalacağımız koşullar oluşabilir. İletişim ve ulaşımda bazı aksilikler yaşayabiliriz. Yanlış anlama-anlaşılma, pot kırma, kırıcı, gereksiz tartışmalara ve fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Dolayısıyla, önemli konuları gündeme getirmemeli, tartışmalardan uzak durmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.