“Uzayı seven insanların geniş zihinleri vardır. Yıldızlar, galaksileri, karadelikler ve evrenin boyutu hakkında düşünmeye başladığınızda egonun, gururun ve kıskançlığın bir anlamı olmadığını fark edersiniz.” Reptilian.

 

Sevgili dostlar bugün sizler için değerli bir Bilim adamı Reptilian nikli sosyal medya fenomeni ile gezegenimizi ve üzerindeki yaşamı tehdit eden Nibiru (Planetx) hakkında bir röportaj hazırladık.

Kendisi tüm yoğunluğuna rağmen bu teklifi kabul etme nezaketinde bulundu. Bende kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyor ve sayfamda ağırlamaktan mutlu olduğumu belirtmek istiyorum.

Geçtiğimiz Ocak ayında çıktığım TV programında kendisi hakkında ve Nibiru hakkında bazı bilgileri aktarmıştım. Program sonrası dönüşlere bakılırsa toplum hala Nibiru ve getirdiği, getireceği felaketlerden habersiz olduğunu gözlemledim. Hatta gerek okuyucular gerek çevremde Nibiru’dan çok Reptilian Bey dikkatleri çekmiş olmalı ki bana kendisi daha çok sorulmakta öyle ki oturduğum bir sokak ötede ekmek aldığım fırında bile kendisi sorulması beni hayretlere düşürdü. Oysa kendisi İnsanları yaklaşan tehlike konusunda uyarmaya çalışıyor, çözüm bulmaları için yol gösteriyor.

Gelelim merak edenlere özel yaşamı hakkında konuşmayı tercih etmiyor. Sadece Türk bir anne ve Meksikalı bir babadan doğduğunu söylüyor. Nasa’da ve çeşitli uzay şirketlerinde çalışmalarda bulunmuş. Nasa’da görevli olduğu 2001 yılında Nibiru’yu ışık yansıması olarak keşfedenlerden biridir. Ve sonraki yaşamı boyunca Nibiru’yu yakın takibe almış, bu gözlem, bilgi ve deyimlerini şimdilerde bizlere aktarmakta. Kendisine İnansak ta inanmasak ta Dünyanın yeniden tasarlanacağından ve zamanın da yaklaştığını özellikle belirtiyor.

 

-Hadi gelin hep birlikte soralım Nibiru hakkında bizleri uyarma gereği duymanızı ne gerektirdi? sizde bu konuyu bilip susanlardan olabilirdiniz? Oysa bilgi ve çözüm önermeyi tercih etmenize sebep olan nedir?

 Susmak bana bir şey kazandırmayacaktı fakat bu süreç sonrası elitlerin çoğunlukta olmasını istemiyorum ve çok daha fazla sivil kişiler olması benim için önemli. Birçok ülkede ben ve benim gibi düşünen kişiler var ve biz buna ortak karar verdik. Onlarda kendi bulundukları yerde ellerinden geldiği kadar duyurmak ve belgelemek için çalışıyorlar. Bu durum bazı hırsızlıklara sebep olabiliyor bu konu içinde sürekli uyarı yapıyoruz. Bizlerin ücretsiz sunduğu bilgi ve belgeleri kendi teleskop görsellerimizi çalışmalarımızı kitap veya broşür olarak hazırlayıp insanlara ücret karşılığında satanlar oluyor. Bu Türkiye’de ve bazı ülkelerde oluyor. Bunun önüne de geçmek için çalışıyoruz çünkü insanların böyle bir kaos için harcamaları gereken birikimlerini hırsızlara kaptırmamaları gerekiyor. 

 

-Sürekli anlattınız ve görsellerini paylaştınız ancak okuyucularımız kısaca Nibiru’yu sizden tanıyabilirler mi?

Planet x ortalama 3600 yılda bir kendi yörüngesinde ilerleyen mini bir galaksinin içinde bulunan gezegendir. Tıpkı dünya Mars, Satürn, Ay ve Güneş gibi ilerler. Bu ilerleyiş sırasında önüne çıkan astroidleri parçalar ve enkazları ise manyetik çekimi ile arkasında sürükler. Bu Dünya yakınından ilk geçişi değildir. Daha önceki geçişlerinde insan ırkının Dünyadan önce yaşadığı Mars gezegeninde de gerçekleşti. Bu geçişlerin toplam 5 kez tekrarlandığını biliniyoruz. Daha öncesine henüz erişimimiz bulunmuyor.

 

-Nibiruya devam edeceğiz ama önce geçenlerde Ayda 6 ay içinde oluşan yapay bir yol keşfettiniz ve bir gemiyi kaybolmadan yakaladığınızın mutluluğunu bizlerle paylaştınız. Ay son zamanlar çok fazla hareketli bir hazırlıklar mevcut dediniz. Öncelikle çalışmanızı tebrik ediyorum. Ayda hareketlilik tüm bunlar ne anlama geliyor?

 Bunlar Nibiru yaklaştığında açığa çıkacak. Bu ortalama 2 yıl içerisinde olacaktır.

 

-Ay’ın çok büyük teknolojiye sahip bir uydu görevini gördüğünü sayenizde öğrendik. Ve mısır Piramitlerinin, Maya tapınaklarının bu mühendislere ait yapılar olduğunu ve tabanlarında piramit boyutunda kablosuz sinyal araçları bulunduğu, zeminle bağlantılı ve tüm dünya ile bağlantılı olduğunu bahsetmiştiniz. Peki dünyada sinyal alıp, verdikleri bu gibi yapılar veya başka yerler var mıdır?

 Başka yapılar var mı elbette var.

Ay, gerçek bir oluşum değil yapaydır. Dünya yüzeyinde piramitlerin tabanındaki uçtan uca boyutlara sahip olan dev manyetik piller ile sinyal iletişimi alan veren ve bu sinyalleri daha uzak bir gezegene ileten yapıdır. Piramitleri araştırırsanız çok değil ortalama 5-7 yıl kadar önce keşif edildi ve mısır halkı tarihi bozmasınlar diye ayaklandı daha sonra medyada yasak geldi.

 G F Q Eh4 Xs A A2 Vr Q

-Nibiru'nun kuyruğundaki enkaz parçaları şu sıralar güneşte R1, M2.78 seviyelerinde patlamalara neden oluyor. Güneşte olabilecek en büyük patlama hangi seviyede olacak?  Bu etki Dünyaya kaç gün içinde ulaşacak? Ve dünya bu etkiyi nasıl hissedecek?

 Öncelikle Güneşte neden patlamalar oluyor onu açıklığa kavuşturalım. Güneş yüzeyine Nibiru dan ulaşan enkaz parçaları yani dev kayalar çarpmakta ve bunlar şiddetli patlamalara neden olmaktadır. Bu patlamalar ise dev manyetik fırtınalara neden olmaktadır.

Güneşteki patlamalar bu hafta R2 seviyesine ulaştı X sınıfı ve bu çok riskli ilerlemedir. R4 x10 sınıfına erişir ise Canlı oluşumu durabilir ve yaşam formlarının tamamı yok olmaya başlar.

 

-Elektrik kesintileri ne zaman başlar ve bir daha dünya elektriksiz mi kalır?

 Elektrik kesintileri için kesin bir şey söylenemez.

 

- Bu yılın sonunda gireceğimiz döngü ve felaketlerin daha da kötü olacağından bahsediyorsunuz. Bizleri nasıl bir felaket bekliyor? Bu süreçte neler yaşarız? nelerle karşılaşırız? (Ülkemiz açısından.)

 Türkiye güney doğudan başlayarak kuzey doğuya İç Anadolu’nun doğusunu da kapsayarak ikiye parçalanacak. Bunun nedeni iki dev plakanın birleşmesinin tam üzerinde bulunduğu için. Plakalar ayrılıyor ve bu yarıktan Akdeniz suyu girmeye başlayacak. Kayseri ve doğuya doğru olan iller bir plaka sınır boyunca sulara gömülecek. Tsunami olmayacak egede Yunanistan tsunamiyi engeller. Fakat dev sarsıntılar ve plakalar serbest kaldığında Türkiye zemini gerilme ile eşzamanlı yükselip tekrar dibe çarpacak ve yüzeyde yapı kalmayacak.

 

Bu oldukça korkunç bir durum. Türk bilim adamları bunu biliyor mu ya da neden sessiz kalıyor?

 Söyle örneklendirebilirim. Kapı komşun bir psikopat ve polis şikâyetinin faydası yok. Ve onun bir cinayet işleyeceğini ve hazırlık yaptığını anladın. Tekrar onu şikâyet et ve o seni yok edecek kendi kurtuluşu için. Ya da sessiz kalıp görmezden gelerek ondan uzaklaşıp kendini güvene alabileceğin bir yere gitmen gerekecektir.

 

Peki ülkemizde en tehlikeli bölgeler nereleridir?

Tehlikeli bölgeleri belirtmek zor bunların başı İstanbul, Ankara, Hatay ve çevresi ege de ise İzmir ve Aydın.

-Bu süreci mutlaka bir sığınak, yeraltı şehri veya bir güvenli mağara dışında atlatmamızın mümkün olmadığının üstünde duruyorsunuz. Diyelim ki önlem aldık dünyada kalmayı başardık. Nasıl bir yaşam bizi bekliyor?

Sıfırlanmış bir yasam bekliyor. Çok hızlı toparlanma olacak. Yeni teknolojiler yeni düzen yeni bir yaşam.

 

-Bu toparlanma kaç yıl içinde gerçekleşir?

Kesin bir şey söylemek zor.

 

 

-Anunnakiler Dünya gezegenini yeniden dizayn etmek ve güçlü bir temizlik için dünyaya indiklerinde ne kadar süre kalacaklar?

 Kendi gezegenlerinin tekrar geri dönüş yörüngesinde ilerleyene kadar kalacaklar. Bu yaklaşık 2 yıl belki biraz daha fazla da olabilir.

 

-Bu tek din, dil, millet ve yapay zeka gibi kavramları bize açıklayabilir misiniz?

Tek dil, din ve millet ve gibi sorulara verebileceğim bir cevap yok. Çünkü bunlar siyasi bir hile ve bu konu benim dışımdadır.

 

 

-Geçenlerde, bu süreç sonrası zihin aktarma keşfi olacak. Yapay zeka ile bu gerçekleşecek. Bu teknoloji yer yüzüne bırakılacaklar arasında dediniz.

Bu ölümsüzlüktür bana göre İnsana özgü duygulardan mahrum bırakılmak gibi bir şey. Diğer taraftan hastalıklar ve sakatlıklar içinde tercih eden çok insanlarda olabilir. Bu tür aktarım kimler için geçerli olabilir, gönüllü olmak ya da mecbur kalmak gibi seçenekler arasında mıdır?

Bu süreçte çok kişi gönüllü olacak. Ölümsüzlük gibi görünse de bu iyi bir tedavi yöntemi olacak. İleride her iyi şey gibi bunu kötüye kullananlar mutlaka olacaktır çünkü bu kaçınılmaz.

 

 

-Bu aktarımı kimler yapacak? yapacaklar arasındaki son zamanlarda robotları çok fazla gösteren Elon Musk gibi elitler olabilir mi?

Evet Elon Musk önemli bir bilim uzmanıdır.

 

-Sayın Reptilian son sorularımda biraz özele kaçmak istiyorum. Ve uzay olan merakınızın nereden geldiğini sormak istiyorum.

Bu benim çocukluğumda gelişti ve eğitimim bu yönde ilerledi. Ailem bu yolculukta benden önce bulundular ve sonra ben onlardan destek aldım.

-Türk kültürü hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz? en çok şaşırtan, etkileyen nelerdir sizi?

Türk kültürü güzel ancak çoğu kişinin ego ve kibirli olduğunu görüyorum.

Ama sizler gibi çok güzel kişiler de tanıdım.

 

- Son olarak okuyucularımıza ne söylemek istersiniz?

Kimseye aldanmayın. Paranızı, siz ve ailenizi korumak için kullanın. Neye inanırsanız inanın fakat mutlaka önleminizi alın ve en önemlisi bir yol haritanız hazır olsun.

Mesela acil durumda en hızlı engeller veya kaosa yakalanmadan insanlardan ve sudan uzak nereye nasıl gidebilirsiniz bunu iyice planlayın işaretleyin notlar alın ve sadece aileniz ile paylaşın.

Çekirdek aileniz ile oluşturacağınız ekibiniz dışında kimseye planlarınızdan bahsetmeyin. Bir stok yapın ve bunu sadece siz bilin. Gerekirse bu stokları kimsenin bilmediği yol haritanız da işaretli bir yere saklayın ve acil durumda önce bunu da alin ve güvenli bir yere ilerleyin.

Hayatın herkes için değerli olduğunu bizlere hatırlatıp ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmamız için gösterdiği çabaya bir kez daha teşekkür ediyorum.

Artık hepimiz kelimenin tam anlamıyla küresel dönüşüm sürecindeyiz. Eskiden yeniye geçişteyiz. Yeni bir dünyanın oluşumuna hazırlanıyoruz. Bu süreçte ciddi değişiklikler, yeniden düzenlemeler ve yeniden yapılanma sistemleri olgunlaşacak. Bu tür zor olaylar elbette her birimizin, ruhunda izler, boşluklar bırakabilir ve her birimiz olabildiğince hassas bir hale gelebiliriz. Dolayısıyla bu deneyim hücresini, eski algı düzeyini, kapatmamıza izin vermemiz gerekiyor ve tamamen farklı bir seviyeye gitmeye hazır olmak için. Reptilian Bey’inde dediği gibi en mantıklı eylem gizlenmek, aklımız ve zekamızla hareket etmek olacaktır sevgili dostlar.